Wygraj podwójne zaproszenie na Nocny Maraton Filmowy. Noc Grozy - antywalentynki [ROZWIĄZANY]

STULZaktualizowano 
Wygraj podwójne zaproszenie na Nocny Maraton Filmowy. Noc Grozy - antywalentynki [KONKURS] mat. prasowe.
Jeśli macie ochotę na wyjątkowe święto zakochanych ta propozycja powinna was zainteresować! Zabierzcie swoją drugą połówkę na Nocny Maraton Filmowy! Mamy dla was podwójne zaproszenia na ENEMEF: Noc Grozy - antywalentynki.

ENEMEF: Noc Grozy - antywalentynki odbędzie się w piątek, 17 lutego. Nocny maraton filmowy w Warszawie wystartuje o godz. 22 i potrwa aż do rana. W ramach nowej tradycji, tuż po walentynkach, odbędzie się filmowe święto dla tych, którzy nie lubią celebrować kiczowatego dnia miłości. Co znajdzie się w repertuarze? Oczywiście same straszne filmy!

Tego dnia w warszawskich Multikinach będziecie mogli obejrzeć: premierowo - mroczny thriller "Lekarstwo na życie", niepokojącą i wstrząsającą "Autopsję Jane Doe", fundujący ostrą jazdę bez trzymanki "Zombie Expres", a także przerażający i zaskakujący "Lament".

Mamy dla was podwójne zaproszenia do stołecznych Multikin. Co trzeba zrobić, aby jedno z nich trafiło do ciebie? To proste!
1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Który horror lubisz najbardziej i dlaczego?

Podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Grozy - antywalentynki otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 lutego (środa) do godz. 12.00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki odbędzie się 17 lutego 2017 (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 24 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Więcej informacji o ENEMEFie szukajcie na stronie enemef.pl. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.


Zobaczcie też: [Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty

](http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/koncerty-w-polsce/)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.02.15 10:25:54

Moim ulubionym horrorem jest "Pozwól mi wejść". Nie należy on może do najstraszniejszych filmów jakie widziałem jednak ujmuje mnie on swoją fabułą.. Oglądałem go już wiele razy i za każdym razem zachwycała mnie historia opowiedziana w tym utworze. Bardzo często spotyka się horrory, w których to głównym walorem dla odbiorcy ma być rozlew krwi, krew i jeszcze więcej krwi. W pozwól mi wejść nie brakuje mocnych scen wprowadzających nastrój grozy, jednak na pierwszy plan wchodzi pełna zwrotów opowieść, która trzyma widza w napięciu od początku aż do samego końca "nie pozwalając mu wyjść" z zachwytu przez długie, długie godziny!

2017.02.15 01:04:52

PS Gdybym miala szczescie wygrac, bede wdzieczna za Zlote Tarasy.

2017.02.15 01:03:58

"Zombie Express" - o ile wiekszosc filmow o zombie przedstawia tylko skaczace krwiozercze stwory, ten ma nie tylko nienagannie zbudowana akcje, ale tez glebsza tresc, ciekawe obserwacje psychologiczne i socjologiczne, a do tego zarty z pop kultury (ktorych tu nie ujawnie, bo byc moze ktos jeszcze filmu nie widzial). A same zombie tutaj to majstersztyk charakteryzacji i efektow specjalnych, nie wiem, jak je zrobili.

2017.02.14 17:28:27

Moim faworytem jak dotąd jest "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii", lub po prostu "The Witch" z 2015. Cenię ten film za historię, która trzyma w napięciu do ostatniej minuty zapewniając odpowiednie emocje, które towarzyszą dobremu horrowi. Zaproszenie na seans w Złotych Tarasach jest idealną opcją!

2017.02.14 15:38:52

Moim ulubionym horrorem są seanse musicali z moją ukochaną.

Dla mnie taki repertuar istna trwoga, ale uśmiech i zachwyt w Jej oczach rekompensują wszystko ;)

Ostatnio byliśmy na La La Land, teraz czas na prawdziwy horror!

Strrrrasznie byśmy się ucieszyli gdyby w grę wchodziły Złote Tarasy ;)

2017.02.13 23:13:35

Mój ulubiony horror to "The Ring". Jest to jeden z pierwszych horrorów z mojego dzieciństwa, do którego chętnie wracam i dziś. Film jest niesamowity w swojej prostocie. Pomimo braku efektów specjalnych i rozlewu krwi, potrafi w fenomenalny sposób wprowadzić widza w mroczny klimat grozy i smutku. Po 15 latach film nadal trzyma w napięciu od początku do końca. Nie tylko horror, ale też film psychologiczny z bardzo dobrą fabułą zdecydowanie wart polecenia.

2017.02.13 19:09:08

"Lśnienie" tak trochę klasycznie ale ... napięcie i klimat opuszczonego hotelu ... to jest to

2017.02.12 17:00:41

Zedycowanie "Paranormal activity". Przypomnę, że film był nakręcony zwykłą kamerą, ukrytą w pokoju jakby reality show. Całość robi niewiarygodne wrażenie, sceny były bardzo mocno trzymające w napięciu. Aż miało się wrażenie, że za chwilę coś wyjdzie z telewizora jak w Ringu :) Dość powszechnie uważa się, że pierwsza cześć PA była najlepsza. Absolutnie się z tym zgadzam. Film sprawiał wrażenie bardzo realistycznego, w którym zło czai się tuż za ścianą, że można je znaleźć u sąsiada, rodziny a nawet pod własnym łóżkiem.

2017.02.12 15:48:43

"Sierociniec"

Co zrobisz kiedy Twoje siedmioletnie dziecko zacznie opowiadać niestworzone historie o dzieciach, które mieszkają razem z nim w pokoju?

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jako dorosła osoba kupujesz nowy dom, w którym mieścił się dawny sierociniec. Opuszczone pokoje, puste łóżeczka, tajemnicze odgłosy.

Co zrobisz gdy podczas wieczornego spotkania ze znajomymi Twoje dziecko znika?

Szukasz go w każdym zakątku domu. Odchodzisz od zmysłów co się z nim mogło stać.

Przecież dzieci nie znikają od tak.

Nie wiesz co zrobić. Powoli odkrywasz historię domu, poznajesz jego dawnych mieszkańców, Ich los łączy się z Twoim losem.

Czy prawda, którą odkryjesz Cię wyzwoli?

Czy jesteś gotów na jej poznanie?

Wspaniała gra aktorska, aura tajemniczości trzyma od pierwszej do ostatniej minuty.

Zakończenie filmu na długo zapada w pamięć.

2017.02.11 20:17:14

Uważam za swój ulubiony horror "Kiedy zgasną światła"

już sam tytuł sugeruje kiedy sprawa staje się niejasna,

w domu w którym przebywa matka z dwójką swoich dzieci,

czasem po ścianie przemyka cień gdy światło nie świeci

a najwięcej czasu spędza dręcząc ową matkę

w jej ciemnym pokoju, napędzając psychozę niczym mantrę

i negatywnie wpływając na życie wszystkich tych osób

lecz czy one znajdą na to sposób?

polecam Wam przekonać się osobiście

gdyż mnie ten firm rozemocjonował, iście

sprawił, że przez kilka chwil musiałem oswajać się w ciemnościach

by ciarki już nie przechodziły mi po kościach

i chętnie bym przeszedł się na maraton takich emocji

do multikina na Ursynowie wystrzeliłbym jak z procy! :)

2017.02.11 15:42:52

Z horrorów jak dotąd największe wrażenie wywarł na mnie "The Ring 2" to historia matki, która walczy o życie syna.Oglądając ten film samemu w środku nocy naprawdę można się przestraszyć:) To jedyny horror, który potrafi mnie przestraszyć. A wiele ich do tej pory obejrzałam:-)Klimat, muzyka, efekty na pewno tu mają znaczenie, ale mi najbardziej śni się po nocach Samara wyłażąca ze studni z czarnymi włosami na twarzy. Śmieszne to, tym bardziej, że kiedyś czytałam wywiad z reżyserem tego filmu, który twierdził, że zachowanie i ruchy aktorki grającej Samarę mają swoje korzenie w grze aktorów teatru japońskiego, potrafiących bez żadnych efektów specjalnych tymi charakterystycznymi ruchami wystraszyć widzów na śmierć...:)

Poproszę o bilety do Złotych Tarasów.

2017.02.11 00:53:59

Najbardziej lubię horror "The Boy", bo był pierwszym wspólnie obejrzanym filmem z moim lubym. :) A fakt, że jesteśmy razem wskazuje na to, iż poza filmem nic więcej na tej randce horrorem nie było. ;) Oby w walentynki było podobnie. :)