Wygraj vouchery na zakupy do Factory [zakończony]

Ola GlegołaZaktualizowano 
Wygraj voucher do Factory [KONKURS]
Wygraj voucher do Factory [KONKURS] Polskapresse
Wygraj voucher do Factory. Weź udział w naszym konkursie i zrób zakupy w jednym ze sklepów Factory.

Co trzeba zrobić, żeby dostać vouchery?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić profil Factory (Ursus albo Annopol) na Facebook'u
3. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Mój ulubiony sklep w Factory to... Odpowiedź uzasadnij i napisz, który z profili na FB polubiłeś

Bony o wartości 200 zł (pierwsze miejsce), 150 zł (drugie miejsce) i 100 zł (trzecie miejsce) otrzymają autorzy trzech najciekawszych, najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 listopada, do godz. 9.00. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zobacz sekcję MODA i STYL - ten dział tworzymy wspólnie z Factory!

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto. Kliknij tutaj!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.11.18 11:38:27

Konkurs zakończony :) Sprawdźcie mejle!

2013.11.18 08:39:12

Bezapelacyjnie moim sklepowym faworytem, wręcz guru jest Benetton. Pytacie bezwstydnie dlaczego? To tam nie byliście? Odpowiedź jest banalna... Z mojego punktu widzenia kreacje tam wyeksponowane są prawdziwymi hitami, gdyż stanowią manifestację kokieteryjnego i zmysłowego piękna, zarazem odzwierciedlają wyraz niewinności w akompaniamencie wyrafinowanego, uwodzącego zmysły kobiecego wdzięku. Wszystkie uplecione z zachowaniem subtelnej delikatności

niczym utkana wrażliwie sieć pająka sprawiają, że kobieta będzie czuć się jak bogini rozpieszczana wyszukanym luksusem. Mężczyzna oczywiście poczuje się także wyjątkowo, tego nie kwestionuję ;) Wędrująca po alejach rozświetlanych promieniami złocistego blasku słońca będzie zawsze czuć się komfortowo. Będzie mogła ścigać rydwany wiatru w awangardowych, unikalnych szatach, ciesząc się precyzją wykonania i lekkością. Ujmująca serce i duszę kolorystyka oplatająca zwinnie ciało niczym pnącza słodko pachnących róż podarują duszy i sercu zastrzyk euforycznego nastawienia. Seksapil i niewinność to przekorny duet, a jakże smakowity.

2013.11.17 21:57:35

cross jeans, bo po włożeniu nowego czerwoniutkiego zakupu do pralki wyciągnęłam z niej wszystko w tym samym kolorze, a dodam, że do twarzy mi w czerwonym;)

2013.11.17 17:09:26

Do factory często chadzam,

i alejką się przechadzam.

Jest tam bowiem sklep nieduży.

A obecność jego służy.

Tłumnie ludzie tam chadzają,

i po wnętrzu się krzątają.

Wybierają, przebierają,

i towary wybierają.

A gdy brak sił ich przymusi,

mogą napić się kawusi.

Jest tam zawsze, czeka w rogu,

aromatem kusi w progu.

Jak się oprzeć...

Jak nie chadzać...

Skoro towar jest jak znalazł.

Tak To jest sklep mój ulubiony,

w Factory Ursus jest umieszony.

A nazwa...

jak się zapewne już domyślacie,

to Tchibo właśnie, to o nim czytacie.



Polubiłam funpage Factory Ursus :)

2013.11.16 23:04:25

W poniedziałek po weekendowym leniuchowaniu wiedzy jestem spragniona, więc w Annopolu szukam InMedio, sprawdzić w gazetach, czy pojawiła się informacja ciekawa nowa.

We wtorek budzi się we mnie prawdziwa kobieta, butów nowych spragniona, Venezia z tej okazji zawsze będzie odwiedzona.

Stylowe buty i wysoka jakość w Factory idzie w parze z niską ceną i daje szerokie wybory.

Środa na pyszności jest u nas przeznaczona - za środek tygodnia czeka nas smaczna nagroda. Odwiedzamy Sphinxa, w tej restauracji nigdy nie odmawiamy kolacji.

Czwartek to dzień plotek z przyjaciółką przy dobrej kawuni - Costa by Coffee Heaven sprawi, że nikt nie zaniemówi :)

Piątek imprezowo się zapowiada, ale brak kreacji, w Reserved i Mohito zawsze znajdę moc pięknych sukienkowych atrakcji.

W weekend sport uprawiamy, lecz, aby zacząć przygodę sportową, do 4F się wybieramy po kurtkę ładną, praktyczną i niedrogą.

Na Facebooku lubię i Annopol, i Ursus, bo zakupy robię tam, gdzie mniej zbaczam z kursu ;)

2013.11.15 00:07:26

Mój Ulubiony sklep w Factory (Ursus) to Venezia, można tam kupić solidne i piękne buty w normalnej cenie. Niestety ceny regularne w tym sklepie nie są w moim zasięgu.

2013.11.14 19:30:02

Wybrałam Ursus a kocham sklep Asics bo w ich butach pobiegłam po swoje marzenia i ukończyłam maraton. :)

2013.11.14 19:27:33

Factory najlepszy na zimowe wieczory :-) Annopol oczywiście bo mieszkam po tej zacnej stronie Wisły (taki też profil polubiłam na FB). Reserved jest tani lubiany. Duży wybór niskie ceny, to mi pasuje.

2013.11.14 16:39:27

uwielbiam sklep adidas ponieważ są tam mega wyprzedaże i dla całej mojej rodzinki coś znajdujemy zawsze dla mojego małego szkraba który ma miesiąc i dla córki która ma 4 lata i dla nas czyli sklep naprawdę polecenia wybieram ursus ponieważ mam bliżej

2013.11.14 15:50:59

mój ulubiony sklep w Factory to zawsze ten, w którym jest największa promocja:) Promo i zniżka to jest to co tygrysy lubią Najbardziej:) Polubiłam Ursus bo mam bliżej traktorem:):):)

2013.11.14 13:43:54

'Skąd mam Wranglery, pyta się ona'.. :D

Lee Wrangler to mój ulubiony sklep w Factory! Ta marka to nie tylko dobre ubrania, ale tradycja i wspomnienia! Jak tylko sobię pomyślę, jak wielkiem szokiem i szaleństwem było, jak ktoś na podwórku miał koszulkę z napisem Wrangler, albo spodnie Wranglery! Mój brat dostał kiedyś taką koszulkę (z Ameryki, ohoho) i do dziś ją trzyma na pamiątkę.. Właśnie w ten sposób nauczono mnie, że Wranglery to szczyt burżuazji i symbol Ameryki:D i mimo,

że minęło parę lat i nie jest to już towar aż tak strasznie elitarny a nawet produkuje się go w Polsce, to za każdym razem gdy wchodzę do sklepu czuję się jak milioner wchodzący do sklepu na pustyni przy zachodzie słońca:D i obowiązkowo jestem ubrany cały w dżins (wranglery oczywiście !) i kapelusz!:D

A polubiłem Factory Ursus ;)

2013.11.13 15:52:22

Jeśli Factory to Annopol(ten też polubiałam), a jeśli sklep to Mohito!

To znaczy Moszito..

Czy mojito..?

Yyy to jest Moczajto..

Modżajto!?

Dobra, Mohito !!

Lubimy Mohito, smaczne.. a tak serio, bardzo lubię ten sklep przede wszystkim za ich zabójczą biżuterię, w baardo przystępnych cenach. Sukienki i spódnice tak piękne i pasujące, że aż żal nie kupic wszystkich.. I oficjalne i codzienne, poprostu marzenie każdej kobiety!! Chyba nie ma kobiety, która w ciuchach z Mohito nie czuła się pewna siebie i atrakcyjna



Ojj jak fajnie byłoby pobuszowac w Mohito z takim voucherem!

2013.11.13 13:40:07

Mój ulubiony sklep w Factory to Time Trend. Uwielbiam do swoich stylizacji dobierać wszelkiego rodzaju dodatki: biżuterię, okulary, zegarki. Uważam, że to właśnie takie detale decydują o charakterze stylizacji. Time Trend posiada szeroki wybór zegarków, od eleganckich, przez klasyczne, do sportowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jako kobieta cieszy mnie widok "błyskotek" na wystawach sklepowych, dlatego z radością przechodzę obok Time Trend. Zróżnicowane marki i ceny umożliwiają każdemu, niezależnie od grubości portfela, kupno dobrej jakości zegarka. Jest to jeden z najważniejszych dodatków, w końcu to zegarek odmierza godziny naszej codzienności :) Za każdym razem miło jest spojrzeć na godzinę i dowiedzieć się, że już za, np. 15min kończymy ciężką pracę, nudne zajęcia lub inne mało przyjemne rzeczy i możemy wrócić do domu, wyjść ze znajomymi i spędzić swój wolny czas aktywnie, kreatywnie. Bądź, co bądź, czas jest jednym z czynników pod wpływem którego się zmieniamy, warto go "pilnować" ;)

Polubiłam Factory Ursus.

2013.11.10 22:47:11

Mój ulubiony sklep w Factory to Reebok. Wybrałam właśnie tę markę, ponieważ produkuje ona najładniejsze i najwygodniejsze sportowe buty, jakie kiedykolwiek nosiłam. Mają one swój charakterystyczny, jedyny w swoim rodzaju design i zawsze, kiedy idę do sklepu Reeboka, to nie mogę się oprzeć i wyjść bez kolejnej pary butów. Za każdym razem obiecuję sobie, że to już ostatnia para, ale bez skutku... :)

2013.11.10 12:23:27

Mój ulubiony sklep w Factory Ursus to Calzedonia-Intimissimi. Po zakupach w tym sklepie nawet mój facet jest zadowolony ;)

2013.11.09 15:49:43

Sphinx, gdyż jestem dzikim obżartuchem i zjem każdy rodzaj mięsa w towarzystwie świeżych surówek i dobrze wypieczonych frytek z pełnym zestawem sosów i cieplutką bułeczką. ;) Takie właśnie potrawy serwuje Sphinx. :)

Polubiłem profil Factory Annopol.

2013.11.09 15:35:01

Będę oryginalna. Moim najbardziej ulubionym punktem w Annopolu jest LINDT!

Jestem wielkim czekoladowym łasuchem, więc nie pogardzę każdą porcją produktu dobrej jakości na bazie kakao! Zawsze będąc w Annopolu uderzam do czekoladowego punktu i pozwalam sobie na małe co nieco, co ma niestety negatywny wpływ na moją 'oponkę' i pośladki. Wygrany voucher przeznaczyłabym oczywiście na czekoladowe przyjemności!



Polubiłam Annopol. :)

2013.11.09 00:34:48

Zdecydowanie moim ulubionym sklepem jest Desigual ! Przede wszystkim dlatego ,że ma niepowtarzalne ubrania oraz dodatki w zjawiskowych krojach, kolorach oraz tkaninach. Wystarczy założyć jedną rzecz tej firmy oby poczuć się na prawdę wyjątkowo. Poza tym jest to jedyne miejsce w PL, w którym jest ten sklep i za to również gigantyczny plus :) "Polubiłam" Factory Ursus.

2013.11.08 22:28:42

Moim ulubionym sklepem w Factory jest Diverse. Mam do niego szczególny sentyment, ponieważ jego produkty zawsze kojarzą mi się z dobrą jakością. Ceny są na każdą kieszeń, więc niewątpliwie warto tutaj zajrzeć. W Diversie przede wszystkim oferowane towary są naprawdę godne polecenia. Są wykonane z dobrych materiałów i są trwałe. Kurtka zimowa po obecnie 5 latach nadal wisi w szafie w stanie nienaruszonym. Buty sportowe na treningi zakupione 2 lata temu wciąż umożliwiają na sprawne bieganie, dobrze się prezentując. Torba na ramię po półtora roku noszenia wciąż z powodzeniem może być noszona. Rzadko się spotyka taką jakość towarów. Dlatego, gdy odwiedzam w Factory na Annopolu Diversa wiem, że znajdę w nim coś oryginalnego na siebie, co będę mógł z dumą nosić na kilka lat w fantastycznym stanie.

2013.11.08 21:34:18

Polubiłam Factory Annopol właściwie od momentu kiedy tylko powstał:-)

Ulubiony sklep to RESERVED oraz Mohito, genialne połączenie odzieży damskiej, męskiej jak również dziecięcej. Światowe trendy, dobra jakość i to wszystko za przystępną cenę. W Reserved znajdzie coś dla siebie nawet mój bardzo wymagający mąż, który nie lubi zakupów i to dla mnie najwyższa ocena dla tego sklepu. Ja natomiast odnajdę się i w Reserved jak również w MOHITO. Mohito to sklep dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, a jednocześnie ceniących sobie wygodny, miejski szyk i swobodę. Ubrania tej marki są kobiece, naturalne, z wyczuciem smaku, umiejętnie łączą różnorodne style. Ja jestem zachwycona, mąż ubrany i zadowolony i już wiem, że jak za chwilkę pojawią się dzieci, to RE Kids będzie również naszym ulubionym sklepem dla malucha. Reserved i Mohito to pełnia szczęścia dla całej naszej rodziny.

2013.11.08 21:10:07

Mój ulubiony sklep w Factory Ursus to Lindt.

Zawsze znajdę tam coś ciekawego, idealnie dopasowanego, spełniającego w 100% moje wyśrubowane specyfikacje (zależne od nastroju, okazji oraz etapu tzw. diety czekoladowej).

Nigdy nie zdarzyło się, żebym musiała zwracać zakupiony towar celem zmiany rozmiaru lub fasonu, znaczy się smaku…

Sklep oferuje klasyczne modele, nigdy niewychodzące z mody, więc teoretycznie mogłyby one być użytkowane przez wiele sezonów. Niemniej jednak, ze względu na pewne niepodważalne walory produktów, bardzo szybko one rotują w mojej szafie, znaczy się w tzw. szafce słodkości.

Factory Ursus – I like it!

2013.11.08 20:22:32

Mój ulubiony sklep w Factory to "Big Star". Kiedy tylko tam jestem, to prawie za każdym razem znajdę coś dla siebie. Co najważniejsze bardzo lubię te ubrania i chodzę w nich z przyjemnością. Bardzo je cenię również za ich jakość. W końcu nazwa sklepu zobowiązuje!!! ;)

Polubiłam Factory Ursus.

2013.11.08 17:33:37

A ja uwielbiam sklep McArthur. Mają ładne, modne a co najważniejsze wygodne buty. No i oczywiście przemiłą i pomocą obsługę :-D Factory Annopol.

2013.11.08 16:54:28

Jednym z ulubionych sklepów w Factory to Reserved, tam zawsze synowi mogę wybrać fajny sweter, koszulki. cała nasza rodzinka lubi obuwie w Nike i Reeboku.

Poza tym, odwiedzamy wiele innych sklepów. Zakupy nie należą do moich ulubionych czynności, a Factory odwiedzam bardzo chętnie. Zawsze znajdzie się jakieś perełki. Poza tym jest ogólnie sympatycznie.

Obydwa Factory lubię odwiedzać na zmianę:D

2013.11.08 16:50:31

Factory Ursus

Moim ulubionym sklepem w factory jest Reserved