Akcja specjalna z PKO Bank Polski

Co zyskujesz studiując? Na pewno wiedzę i wykształcenie, ale nie tylko. Niepowtarzalne doświadczenia życiowe oraz wiele ulg i przywilejów, na które nigdy później nie będziesz mógł liczyć.

Legitymacja studencka otwiera wiele drzwi, i daje wiele nowych możliwości, także finansowych. Można porównać do swego rodzaju karty rabatowej, uprawniającej do wielu ulg, np. na bilety do kina, teatru, karnety do fitness klubów, a także na bilety komunikacji miejskiej, PKP lub PKS. Zniżki te wahają się od 5 nawet do 50 proc., a specjalne rabaty można zdobyć także na odzież czy sprzęt elektroniczny. Standardową formą dofinansowania studenckiego życia są niewątpliwie stypendia: naukowe lub socjalne. Inną możliwością zyskania dodatkowych środków bywają organizowane na uczelniach konkursy z nagrodami (do 760 zł kwota jest nieopodatkowana), a w wielu prywatnych ośrodkach pojawia się tzw. nagroda za piątkę w pierwszym terminie, której zdobywca może zyskać, np. 100 lub 200 zł. Ale nie tylko.

SPECJALNE WARUNKI
Studiujący młodzi ludzie mogą liczyć na wiele promocji i preferencyjnych warunków korzystania z usług bankowych. Jednym z takich produktów jest PKO Konto dla Młodych nowoczesny, internetowy i mobilny rachunek przeznaczony właśnie dla studentów i absolwentów mających nie więcej niż 26 lat. W ramach konta można skorzystać z usługi auto oszczędzania, pozwalającej oszczędzać prawie tego nie odczuwając, wybierając jedna z trzech opcji:
• przelew stałej kwoty od każdorazowej transakcji – np. 5 zł,
• przelew procentowej wartości po każdorazowej transakcji – np. 5 proc.,
• przelew końcówki kwoty zaokrąglonej do pełnych złotych od każdorazowej transakcji.

Wystarczy wskazać rodzaj transakcji dokonywanych: karta debetowa, telefonem z IKO czy przelewem, od których za każdym razem częśćśrodków automatycznie zasili wskazane konto, np. Konto Oszczędnościowe Plus. Aby skorzystać z usługi auto oszczędzania oraz założyć Konto Oszczędnościowe Plus, wystarczy wybrać się do oddziału PKO Banku Polskiego.

NAJLEPSZY NA RYNKU
Studenci mogą tez sami sfinansować swoje akademickie życie – maja do dyspozycji preferencyjne kredyty. Mogąsię o nie ubiegać osoby kontynuujące naukę stacjonarnie, zaocznie lub wieczorowo. Warunek? Rozpoczęcie studiów przed ukończeniem 25. roku zżycia. Największą zaleta takiego kredytu w PKO Banku Polskim jest bardzo niskie oprocentowanie, które dodatkowo, w połowie współfinansuje budżet państwa. W trakcie pobierania kredytu nie są naliczane żadne odsetki. Spłata zaczyna się dopiero dwa lata po zakończeniu studiów. Co ważne, środki z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel, np. inwestycje lub podróże, bank tego nie weryfikuje. Kredyt może być wypłacany maksymalnie przez 6 lat na studiach wyższych. Wypłata następuje
w_10-miesiecznych ratach, od października do lipca każdego roku. Miesięczna kwota wynosi 800 zł.

REALNY ZYSK Z KREDYTEM
Klienci PKO Banku Polskiego nie ponoszą żadnych kosztów związanych ze złożeniem wniosku, jego rozpatrzeniem oraz przygotowaniem i zawarciem umowy. Ponadto, posiadacze ROR maja dwukrotnie niższe koszty za udzielenie kredytu oraz każdorazowe uruchomienie transzy, a w razie wcześniejszej spłaty nie ponoszą opłat z tym związanych. Na co jeszcze można liczyć, biorąc kredyt studencki, np. w PKO Banku Polskim? Osoby, które ukończą studia w gronie 5 proc. najlepszych absolwentów uczelni, maja szanse na umorzenie 20 proc. kredytu, a ci, którzy ze względów losowych będą mieli problem ze spłata rat, mogą wystąpić o zawieszenie spłaty kredytu wraz z odsetkami na okres maksymalnie 12 miesięcy.

RADA NA PRZYSZŁOŚĆ
Kredyt studencki ma wiele realnych zalet, dzięki czemu daje duże poczucie bezpieczeństwa i swobody finansowej. Nawet gdy studencka kieszeń nie świeci pustkami, opłaca się rozważyć te propozycje i stworzyć sobie poduszkę finansowa, by zyskać większy komfort życia. Warto tez pamiętać o kwestii budowania wiarygodności
kredytowej. Im wcześniej zaczniemy tworzyć historie kredytowa, tym lepiej będą nas postrzegać banki. Dzięki temu zyskamy silniejsza pozycje negocjacyjna przy ubieganiu się o kredyt w przyszłości, o której można pomyśleć już dziś. Wnioski o przyznanie
preferencyjnego kredytu studenckiego można składać w każdym oddziale PKO Banku Polskiego do 15 listopada. Formularze są dostępne na stronie internetowej www.pkobp.pl.

KONTO DOBRE DLA MŁODYCH
PKO Konto dla Młodych jest przeznaczone dla osób w wieku 18–26 lat. Założymy je bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek online: www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki, a umowa zostanie dostarczona przez kuriera.
Korzyści:
• 0 zł za konto bez żadnych warunków,
• 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
• 0 zł za kartę do konta – wystarczy 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata,
• 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
• 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi powiadomienia SMS,
• 0 zł za udzielenie kredytu odnawialnego,
• przyjazna usługa auto oszczędzania – bez wysiłku i przy okazji,
• darmowa aplikacja IKO umożliwiająca płatności mobilne.

KONKURS
Wygraj zegarek z pulsomierzem!!

Płatności bezgotówkowe to codzienność. Płacimy nimi w sklepach, restauracjach,
klubach, za zakupy w internecie, na stacjach benzynowych, prawie wszędzie. Udokumentuj swoje płatności realizowane karta lub telefonem z aplikacja IKO i zrób zdjęcie – miejsce może być dowolne. Na fotki rejestrujące moment dokonywania płatności, czekamy pod adresem: bankomania@pkobp.pl. Termin: do 9 listopada z dopiskiem ,,zdjęcie płatności”. Na zwycięzców czekają elektroniczne zegarki z pulsomierzem.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jana (gość)

konto dla młodych to super sprawa. mam takie właśnie w getinie. nie tylko nie płacę za nic, ale też mam dodatkowe zniżki do cinema city no i śliczną baaaardzo kolorową kartę do bankomatu z bajkowym rysunkiem. tylko ten bank daje takie opcje jeśli chodzi o karty :D