Znana aktorka, Joanna L.,1 września około 9 rano miała wypadek na warszawskim Mokotowie. Swoim czarnym Porsche wjechała w tył Nissana, który wbił się w Skodę. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu - informuje radio Zet. 2 września opublikowała oświadczenie w tej sprawie. Usłyszała wyrok.


Źródło: Agencja TVN/x-news

Joanna L. usłyszała wyrok za spowodowanie wypadku samochodowego. Aktorka została skazana na pięć miesięcy prac społecznych, zakaz prowadzenia pojazdów przez dwa lata oraz grzywnę. Gwiazda ma wpłacić 7 tysięcy złotych na cele charytatywne. 1.09.2014 roku, przy ulicy Puławskiej na warszawskim Mokotowie, Joanna L. spowodowała wypadek samochodowy. Gwiazda nie wyhamowała i uderzyła swoim porsche w tył innego samochodu, który z kolei wjechał w kolejne auto. Aktorka w wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu.

"Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie. Ja ten straszny błąd popełniłam. Nie szukam żadnych usprawiedliwień, bo w takiej sytuacji ich po prostu nie ma. To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam. To moja lekcja na całe życie, której z pokorą poniosę konsekwencje i wyciągnę wnioski. Mam nadzieję, że inni, za moim przykładem, również je wyciągną i nie popełnią nigdy tak drastycznego błędu. Przepraszam wszystkich z całego serca. Joanna Liszowska. " - napisała aktorka w swoim oświadczeniu.


Joanna L. przyjechała wczoraj do Polski, a rano miała pojawić się na planie zdjęciowym. Niestety nie dotarła do pracy.

Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

Aktorka znana jest z ról w wieku serialach, a także z występów na deskach warszawskich teatrów. Niedawno była także jurorką w znanym programie o tańcu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Adam Szechter (gość)

  Bardzo dobrze. Nareszcie jest przyzwolenie na jazdę po pijaku.
  Tak trzymać. Czy w kraju rządzonym przez idiotów można być trzeźwym?

  anka (gość)

  Jeeezuuu teraz ją zamkną i przez głupią babę będą musieli zmienić scenariusz "przyjaciółek"....