Wypadek w Promnie. Zablokowana krajowa "siódemka" w stronę Warszawy

Wypadek w Promnie. Droga krajowa nr 7 w kierunku Warszawy jest zablokowana, po wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu w miejscowości Promna w pow. białobrzeskim (Mazowieckie). Policja wyznaczyła objazd.

Wypadek w Promnie
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Wypadek w Promnie (© Polskapresse)

Wypadek w Promnie. Zablokowana krajowa "siódemka" w stronę Warszawy


Jak poinformował Andrzej Lewicki z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: audi, seata i volkswagena passata.

Według policji, jadący w stronę Radomia kierowca audi z nieustalonych przyczyn uderzył w barierkę. Z kolei w tył zmierzającego w stronę Warszawy seata uderzył jadący za nim volkswagen passat. Kierowcy wszystkich trzech pojazdów trafili do szpitala.

Zobacz też: Kolejny śmiertelny wypadek. Nie żyje kierowca citroena [ZDJĘCIA]

Ruch w stronę Warszawy jest zablokowany. Policja wyznaczyła objazd przez Falęcice. Ruch w stronę Radomia odbywa się jedną nitką drogi. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godziny.

Aktualizacja 15:50: droga jest już przejezdna.

Komentarze (4)

avatar
avatar
Jacek (gość)

Co za baran to pisał ? Miejscowość nazywa się "PROMNA" , więc wypadek nie był w "PROMNIE" tylko w "PROMNEJ" - skąd wy "dziennikarze" się tam bierzecie , z zakładów specjalnych dla niedorozwiniętych intelektualnie ?

avatar

Najwyższe odszkodowania w Polsce.Do 20lat wstecz. Jeżeli uważasz że dostałeś za małe odszkodowanie, ALBO NIE DOSTAŁEŚ W OGÓLE I CI SIĘ NALEŻY dzwoń tel; Marek 881-222-462 . (najpierw sprawdź EUCO.PL i forum)

avatar
łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu \"ze striptizem\" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Wybierz kategorię