Zypadek w Zakręcie

Po wypadku pod Zakrętem trasa na Lublin jest zablokowana w obu kirunkach (© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Cztery osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło na krajowej 17. tuż przed miejscowością Zakręt. Do zdarzenia doszło około 7.40. Droga lubelska zablokowana jest w obu kierunkach, policja przygotowała objazdy przez Wiązowną.

Szosa lubelska zablokowana po wypadku jakiego doszło o 7.40 na drodze krajowej nr 17 przy wyjeździe z Warszawy.
- W Wesołej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, mitsubishi i mazdy, oraz półciężarówki marki Mercedes. Cztery osoby zostały ranne - powiedziała nam Edyta Adamus ze stołecznej policji.

W wyniku wypadku 4 osoby ranne - trzy z mazdy i jedna z mitsubishi. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracuje policja i służby porządkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Lublina kierowca mitsubishi chciał skręcić z szosy lubelskiej. Gdy zahamował, w jego tył uderzył mercedes sprinter. Samochód osobowy został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z mazdą informuje Edyta Adamus.

Krajowa 17. jest zablokowana w obu kierunkach. Policja przygotowała objazdy przez miejscowość Wiązowna. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!