Od jutra w Centrum Handlowym "Arkadia" będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale również wyrobić sobie nową kartę miejską ze zdjęciem. Ruchomy punkt ZTM stanie na pierwszym piętrze galerii, przy ogródku ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od jutra w Centrum Handlowym "Arkadia" będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale również wyrobić sobie nową kartę miejską ze zdjęciem.

Ruchomy punkt ZTM stanie na pierwszym piętrze galerii, przy ogródku restauracyjnym. Przez cały weekend będzie w nim można za darmo zrobić sobie zdjęcie i złożyć wniosek o spersonalizowaną kartę miejską. Urzędnicy będą przyjmowali interesantów od godz. 10 do 22, w niedzielę o godzinę krócej.

Za tydzień akcję w Arkadii powtórzą. A potem przeniosą się do innych centrów handlowych - m.in. na Bemowo i Wileńską.

To kolejna akcja ZTM, który stara się przekonać warszawiaków do szybkiej personalizacji. Urzędnicy przekonują bowiem, że wyrobienie nowej karty teraz to świetny sposób na uniknięcie kolejek w przyszłości. Stare karty stracą swoją ważność z końcem roku.

Od dziś dostępne są też nowe wzory kart, jedna z nich nawiązuje do 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!