W Galerii Bemowo odbywa się wystawa najpiękniejszych Palm Wielkanocnych uczniów ze szkół podstawowych Warszawy, dzielnic Bemowo, Bielany oraz Żoliborz.

Wystawa jest organizowana w ramach konkursu „Zdobądź palmę pierwszeństwa”, w którym wzięli udział Zespoły uczniów pod kierownictwem nauczycieli. Zadaniem konkursowym było stworzenie Palmy Wielkanocnej.

Wszystkie zgłoszone i zakwalifikowane do konkursu Palmy można podziwiać w Galerii Bemowo w dniach 11-25 marca 2013. Wszyscy mieszkańcy miasta mogą głosować na najładniejszą ich zdaniem Palmę poprzez wypełnienie kuponu konkursowego. Głosowanie prowadzone jest również na profilu Galerii Bemowo na Facebook’u. Najładniejsza Palma zostanie ogłoszona już 2 kwietnia.

Czytaj także: Jarmark Wielkanocny już w sobotę 23 marca w Centrum Łowicka

Zwycięska drużyna otrzyma cenne nagrody indywidualne. Nagrodzona zostanie również szkoła, reprezentanci której wygrają. Główną nagrodą dla Szkoły będzie całodniowa wizyta w szkole profesjonalnego przenośnego Planetarium - 5 metrowego namiotu sferycznego, w którym uczniowie będą mogli poznawać tajemnice kosmosu. Każdy z 45 minutowych pokazów dopasowany będzie do wieku biorących w nim udział uczniów i programu szkolnego danej klasy.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!