26 sierpnia na Polu Mokotowskim odbędzie się tegoroczny wielki Dzień Zabawy organizowany przez popularny wśród najmłodszych kanał Nickolodeon. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, a tego dnia w telewizji Nickolodeon wyświetli jedynie czarną planszę z zachęceniem do wspólnej zabawy na zewnątrz.

- Chcielibyśmy przypomnieć, że nie ma nic lepszego, niż zabawa z rówieśnikami i rodziną, o czym, w dobie urządzeń cyfrowych, czasem się zapomina - mówi Agnieszka Jarecka, przedstawicielka Nickolodeon Polska.

Nickelodeon zaprasza dzieci i dorosłych na ogólnopolską akcją „Dzień Zabawy”. Tego dnia Nickelodeon wygasi swoją antenę i stronę internetową nick.com.pl oraz zaprosi dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Zobacz też: 28 sposobów na udane wakacje w Warszawie! Tych rzeczy musisz spróbować! [PRZEGLĄD]

Na warszawskim Polu Mokotowskim odbędzie się piknik rodzinny, podczas którego na dzieci czekać będą liczne atrakcje sportowe i rekreacyjne. Wśród nich znajdą się minimaraton w 3 różnych grupach wiekowych (300 m dla maluszków, 600 m dla dzieci w wieku 7-9 lat, 900 m dla dzieci w wieku 10-12 lat), koszykówka i siatkówka na mini-boiskach, tory przeszkód, dmuchane zamki, równoważnie, nauka tańca, kurs pierwszej pomocy pod okiem ratowników WOPR czy konkursy z nagrodami.

Małym sportowcom będzie kibicować Andrzej Wrona, siatkarz z reprezentacji Polski, a ze specjalnym koncertem wystąpi Margaret. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję spotkać bohaterów swoich ulubionych kreskówek - Żółwi Ninja, Dory czy SpongeBoba.

Z roku na rok „Dzień Zabawy” cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W zeszłym roku odwiedziło GO ponad 12 tys. dzieci z rodzicami, a ponad 2 tys. dzieci wzięło udział w minimaratonach i każde z nich otrzymało specjalną nagrodę i dyplom.


Zobaczcie też:
Cacofonia Milano. Biznes dwóch sióstr ze sztuką w roli głównej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!