Amatorzy biegania wystartowali na dwóch trasach 5 i 10 km. Każdy z nich mógł wziąć udział w biegu razem ze… swoim psem. W tym miejscu znajdziesz zdjęcia z tego wydarzenia.

Zabierz PIESia do Międzylesia - cel akcji
Bieg po lesie to już druga edycja imprezy, w której każdy z zawodników może przebiec wyznaczony dystans razem ze swoim ukochanym pupilem. Nie liczą się umiejętności, ani czas, w którym dobiegniemy, a celem akcji jest zbiórka pieniędzy na Fundację AST oraz Fundację dla zwierząt ARGOS prowadzącą Ośrodek dla kotów miejskich “KOTERIA”.

Przypominamy, że nasza akcja jest dla wszystkich. Można przyjść z psem, można wystartować bez psa – liczy się cel, zbieramy na fundacje pro zwierzęce! Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem mamy specjalnie wytoczoną trasę na 5km – dasz radę! Dla tych, którzy już od jakiegoś czasu biegają mamy trasę wyzwanie 10km – chcesz się sprawdzić? - napisali o biegu organizatorzy.

Bieganie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!