W piątek, 29 listopada zaginęła Weronika Paśnikowska. 20-letnia studentka wyszła rano pobiegać i od tego czasu nie pojawiła się w domu. Ostatni raz widział ją tata na przystanku Rezedowa w Marysinie, w stronę centrum.

Zaginęła Weronika Paśnikowska


Dziewczyna po raz ostatni była widziana w piątek 29 listopada, przez ojca na przystanku Rezedowa w Marysinie Wawerskim, gdzie mieszka z rodziną. Wyszła rano z domu pod pretekstem biegania. Miała przy sobie telefon komórkowy, jednak od piątku pozostaje on wyłączony.

Czytaj też: Śmiertelny wypadek na Ursynowie. Nie żyje kierowca citroena [ZDJĘCIA]

Weronika to wysoka, szczupła blondynka z pieprzykiem po prawej stronie ust. Nosi charakterystyczne, duże okulary z czarnymi oprawkami. Studiuje zaocznie filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.
Została już powiadomiona policja, która jest w posiadaniu jej notatek i laptopa.

Jeśli ktoś widział poszukiwaną dziewczynę, kontaktował się z nią w ostatnim czasie bądź może mieć jakieś informacje o planach dziewczyny, na przykład czy chciała gdzieś pojechać, proszony jest o kontakt z policją pod numerem: (22) 603-76-55 lub (22) 603-76-62, a także pod telefonem alarmowym: 112.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq