Zakończył się jubileuszowy X Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Miast im. Konrada Kamińskiego

Po raz trzeci w historii zwyciężył zespół z Krakowa, który w finale pokonał drużynę TKP Toruń 4:0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Inowrocławia, która w meczu o trzecie miejsce pokonała Chełmżę 4:0

Najlepszym strzelcem w kategorii Junior Starszy został zawodnik z Krakowa – Michał Szewczyk. Puchar Fair Play ufundowany przez prezesa PZPN Grzegorz Latę powędrował do zespołu Chełmży.
W tegorocznej edycji wzięło udział 31 zespołów z całej Polski oraz drużyny z Ukrainy (Iluck) i Białorusi (Mogilev).Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Junior Starszy: 1. Kraków 2. TKP Toruń 3. Inowrocław
Junior Młodszy: 1. TKP Toruń 2. Mogilev 3. Poznań
Młodzik: 1. Radom 2. Włókniarz Toruń 3. Olsztyn