(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

MyTaxi to pionier wśród aplikacji do zamawiania taksówek. Warszawiacy mogą z niej korzystać od września. Żeby ułatwić Wam powroty do domu z weekendowych imprez, mamy do rozdania vouchery na przejazdy.

Mamy dla Was 14 podwójnych voucherów. Każdy z nich uprawnia do zniżki w wysokości 15 zł na przejazd z myTaxi.

Aby wygrać jeden z nich, wystarczy:

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko
2. odpowiedzieć w komentarzu w oryginalny sposób na pytanie:

Gdzie pojedziesz w ten weekend z myTaxiVouchery trafią do autorów 14 najciekawszych, najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 listopada do godz. 10:00. Rozwiązanie konkursu nastąpi tego samego dnia.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

Kupon jest ważny do 30 listopada 2012 roku. Vouchery są podwójne (do wykorzystania dwa bony po 15 zł).

O myTaxi


Aktualnie z logo myTaxi jeździ już 18 000 taksówek. To pierwsza tego typu aplikacja, która powstała na świecie i jednocześnie najszybciej rozwijająca się na europejskim rynku. Pobrano ją już 2,3 miliona razy. Dostępna jest w ponad 30 niemieckich miastach oraz w Austrii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. Wraz z początkiem września myTaxi rozpoczęła działalność na polskim rynku i uruchomiła usługę dla mieszkańców Warszawy.

Dzięki myTaxi możemy liczyć na bezpośrednie połączenie pomiędzy kierowcą a pasażerem.

Aplikacja umożliwia taksówkarzom niezależność i wolność. Pasażer ma pełną kontrolę nad zamawianą taksówką dzięki pakietowi informacji, który otrzymuje – szczegóły dotyczące pojazdu, średnią ocenę pasażerów za podróż z danym kierowcą oraz jego numer telefonu i zdjęcie. Dodatkowo zintegrowanie aplikacji z funkcją GPS pozwala pasażerowi na śledzenie zamówionej taksówki. Oprócz tego, pasażerowie mogę zamieścić szczegółowe informacje dotyczące kierowcy oraz zaznaczyć, że preferują go przy kolejnym zamówieniu.

Tu pobierzesz aplikację.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oniszk

Ahoj! Niczym skowronek, zaraz po tym, jak ostatnie ciepłe bułki zostaną wykupione, pojadę z myTaxi na ekobazar kupić śledzia, co smakuje tak samo, jak ten marki Biedronka, ale jest eko. Potem do domu żeby go zjeść, a wieczorem na Hożą po album z pracami street artowów, których cenie i wielbię i chce byc taka jak oni. Jeszcze niedziela została, to może do kina na coś mainstreamowego?