Artykuł sponsorowany

W dobie dynamicznie rozwijającej się technologii, w której swoje miejsce odnajdują już najmłodsi, pojawiają się ogromne możliwości zarówno w kategorii rozrywki, jak i kategorii wiedzy. Wśród uczniów szkół podstawowych czy gimnazjalnych z pewnością większą popularnością cieszy się ta rekreacyjna korzyść z posiadania komputera bądź smartphone. Co jednak gdyby udało się oba działy połączyć w jeden? Zaspokoić dziecięcą potrzebę zabawy i gry, przy jednoczesnym poszerzaniu jakże istotnej umiejętności pracy z komputerem? Tym właśnie zajmuje się prężnie działająca szkoła „Giganci Programowania”.

W niecałe 4 lata zjednała sobie ponad 5000 zadowolonych młodych klientów w wieku od 7 do 19 roku życia. Dzięki rozwiniętej sieci marketingowej oferuje profesjonalne usługi w 19 miastach w Polsce.

Swoją ofertą zapewnia przekazywanie wiedzy nie tylko z zakresu programowania oraz umiejętności cyfrowych, ale również stymulację rozwoju logicznego myślenia, a także możliwość wyrażenia i pobudzenia kreatywności, która drzemie w młodych ludziach, bo przecież początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie. (Hans Zeier).

Grono nauczycieli – pasjonatów programowania, w nieszablonowy sposób przekazuje wiedzę, którą sami przez wiele lat zdobywali i szlifowali w renomowanych firmach branży IT.

Propozycja kursów „Gigantów Programowania” skierowana jest do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7 i 8, gimnazjum i liceum. Dzięki współpracy ze znakomitymi programistami cały program kursów dopasowany jest do wieku i możliwości uczniów, zaczynając od obsługi narzędzi programistycznych, poprzez tworzenie gier oraz projektowanie stron internetowych oraz aplikacji na systemy Windows i Android.

Już 1 września ruszają zapisy na 3 edycję bezpłatnych warsztatów „Koduj z Gigantami”, objętą patronatem Ministra Edukacji Narodowej. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło prawie 2000 uczniów, którzy pod okiem 30 doświadczonych nauczycieli posiedli wiedzę z zakresu programowania, a także świadomego i rozważnego korzystanie z nowych technologii. Udział w warsztatach może wziąć każdy uczeń, który ukończył 7 lat.

Szkoła zaprasza do współpracy wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie programowania, ale również tych, którzy początki mają już za sobą.

Zaprogramuj swoją przyszłość

Z regionu