Zbiórka dla zwierząt. 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt, który jednocześnie inicjował Światowy Tydzień Zwierząt. W związku z tym wydarzeniem sieć sklepów Maxi Zoo przygotowała całą masę atrakcji dla właścicieli zwierząt, a przede wszystkim dla ich pupili.

Zbiórka dla zwierząt. Celebrujemy Światowy Tydzień ZwierzątMogłoby się wydawać, że Światowy Dzień Zwierząt to zupełnie nowy wymysł. Nic bardziej mylnego! Święto zostało ustanowione już przed wojną, w 1931 roku. Od tematej pory, co roku na początku października, celebrujemy święto naszych czworonożnych przyjaciół, które inicjuje Światowy Tydzień Zwierząt. Obchody mają zmienić podejście człowieka do zwierząt i uwrażliwić go na ich los. W tym roku do akcji aktywnie włączyła się sieć sklepów Maxi Zoo, która przygotowała szereg atrakcji dla zwierzaków i ich właścicieli.

Czytaj też: Dni ubezpieczonego w ZUS-ie. Skorzystaj z porad ekspertów

Pierwsze wydarzenia są już za nami. Od 3 do 5 października można było wziąć udział w akcji "My nie gryziemy" Fundacji Ewy Naworol, której zadaniem jest uświadamianie ludzi, jak w bezpieczny sposób postępować ze zwierzętami. Jeśli komuś z was nie udało się dotrzeć na spotkanie, nic straconego! Fundacja ponownie odwiedzi Warszawę w dniach 10-12 października. Wolontariusze przybędą do miasta wielką amerykańską ciężarówką. Na jej pokładzie odbywać się będą szkolenia dla dzieci z miejscowych przedszkoli i szkół, dotyczące profilaktyki ataków i pogryzień przez psy. Możliwe będzie również uzyskanie darmowej porady od specjalistów - weterynarzy i behawiorystów. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, otwarty zostanie plac zabaw dla psów z trenerami.

Z kolei w weekend 18-19 października szykuje się wielkie otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo na Białołęce. W sklepie będzie można kupić nie tylko pokarm dla psów, ale też różnorodne i oryginalne akcesoria, zabawki i drapaki. Przez cały tydzień od otwarcia będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów nawet do 40%. Podczas otwarcia na klientów sklepu czekać będzie masa rozrywek: plac zabaw z przeszkodami dla psów, food bar dla zwierzaków oraz strefa zabaw dla dzieci.

Czytaj też: Barberian Academy Warszawa - nowy biznes Adama "Nergala" Darskiego

Jednocześnie przez cały października trwa akcja zbiórki dla zwierząt "MAXIzbiórka dla Burka". Do końca miesiąca do specjalnego busa Maxi Zoo, który jeździ po warszawskich ulicach, można przynosić koce, kołdry czy wszelkie używane akcesoria, jak miski, smycze i zabawki dla podopiecznych fundacji Azyl pod Psim Aniołem. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!