Nie masz co zrobić ze starymi, nieużywanymi sprzętami? Nie wiesz, do którego pojemnika wyrzucić aluminiowe puszki? Możesz się tego dowiedzieć podczas zbiórki odpadów organizowanej w Warszawie w dniach 11-12 października.

Zbiórka odpadów, Warszawa. Pozbądź się śmieci i nieużywanych sprzętówZbiórka odpadów na ma celu pokazanie mieszkańcom Warszawy, jak w ekologiczny sposób można pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Wydarzenie organizowane jest we współpracy ze STENA Ekostacja. Będzie można przynosić ze sobą puszki aluminiowe, puszki PET, makulaturę, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz, po raz pierwszy, materace łóżkowe.

Na wszystkie osoby, które przywiozą odpady czekać będzie ekologiczny upominek - sadzonki roślin oraz nalepki na kosze do segregacji odpadów.

Czytaj też: Nazwy dla rond na Ursynowie. Ratusz ogłosił konkurs

Zbiórce odpadów towarzyszyć będą też inne wydarzenia. Odbędą się między innymi pokazy utylizacji samochodu i materaca łóżkowego. Przygotowano również rozrywki dla najmłodszych: dzieci nauczą się jak zbudować domek dla ptaków i dla owadów.

Na zbiórkę odpadów zapraszamy na teren Parku Handlowego Targówek 11 października w godz. 10:00 - 18:00 oraz do Parku Handlowego Janki 12 października o tej samej porze.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!