Pinball Station © Szymon Starnawski/archiwum
[1/16]

Pinball Station

W Interaktywnym Muzeum Flipperów "Pinball Station" na eksponatach można grać do upadłego. Jak podkreśla Paweł Nowak, jeden z dwóch zapaleńców stojących za projektem, nie brakuje śmiałków, którzy pojawiają się na miejscu o 13, kiedy Pinball Station się otwiera, a wychodzą dopiero wraz z zamknięciem lokalu. Do tak intensywnej eksploatacji fliperów skłania po pierwsze różnorodność maszyn, ale i cena. Nie płacimy bowiem od gry, ale od wejścia do lokalu. Oznacza to, że za 35 złotych można grać do oporu, a jedynymi dodatkowymi kosztami będą płyny, które trzeba będzie uzupełnić w trakcie długich sesji.

Bilety wstępu:
- Normalny – 40 zł
- Uczeń/ student – 35 zł (wyłącznie po okazaniu ważnej legitymacji)

Muzeum znajdziecie na ulicy Kolejowej 8A, a odwiedzić możecie je między 13.00 a 22.00 (od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele), 13.00 a 24.00 (piątek - sobota).

Dzień Mężczyzn Warszawa 2019. Święto mężczyzn zbliża się wielkimi krokami - obchodzimy je 10 marca, czyli dwa dni po Dniu Kobiet. Nie macie pomysłu gdzie zabrać swojego ukochanego, przyjaciela, brata czy tatę? Możliwości jest wiele! Polecamy miejsca w Warszawie, gdzie warto udać się ze swoim facetem czy po prostu kolegą. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii miejsc na Dzień Mężczyzny.