Salon Las Palmas zajął trzecie miejsce w naszym plebiscycie w kategorii „Studio Urody Roku” zyskując 1292 głosy.
[35/44]

Salon Las Palmas zajął trzecie miejsce w naszym plebiscycie w kategorii „Studio Urody Roku” zyskując 1292 głosy.

Powierzchnia tego salonu to aż 360 metrów kwadratowych. To umożliwia wprowadzenie bogatej oferty usług, takich jak: stylizacja paznokci, rzęs, kosmetologia, fitness, akupunktura, medycyna chińska, fitoterapia, masaże i medycyna estetyczna.
Na miejscu znajdują się też najnowocześniejsze solaria, kolarium, sauna infrared, a nawet sklep, bowiem dla klientów Las Palmas przygotowano specjalną ofertę - na miejscu kupimy ukochane, markowe perfumy po cenach hurtowych.
Można powiedzieć, że to rodzinny biznes. - Tworząc to miejsce, patrzyłam pod kątem córki i syna. Córka jest stylistką paznokci (ma bardzo dużo fanów - ponad pięć tysięcy na Facebooku), a syn - masażystą - tłumaczy właścicielka Hanna Pyrek, która od ponad dwudziestu lat pracuje w branży. Wcześniej działała m.in. w sprzedaży perfum, zajmowała się kosmetyką, a dzięki dzieciom wróciła do prowadzenia własnej firmy.

Nowoczesność
Istotnym wyróżnikiem ochockiego „centrum urody” - poza ogromną powierzchnią i szerokim wyborem oferowanych usług - są przede wszystkim nowoczesne rozwiązania. Jak na przykład wspomniane wcześniej kolarium. – Jest to światło czerwone, które w ogóle nie opala, ale zmusza nasz organizm do wytwarzania większej ilości kolagenu. Ma znaczenie kosmetyczne i zdrowotne. Pomaga przy problemach skórnych. Trzy sesje u niektórych klientów podziałały lepiej niż roczne działanie farmakologiczne. Efekty są niesamowite! To taki lifting dla naszego ciała – tłumaczy Pani_Hanna.
W salonie, jako jednym z kilku w Europie, możemy skorzystać z solarium X6._A to swoiste Ferrari wśród tego typu sprzętów do opalania._Dzięki tej maszynie można opalać się bezpiecznie. Specjalistyczne lampy sprawiają, że skóra od razu zmienia kolor na brązowy, a cały proces nie jest inwazyjny, bo promienie wnikają płytko. Dlatego korzystanie z tego sprzętu jest zalecane nawet osobom o bardzo jasnej karnacji.
Jako jedyny w całym województwie, salon ma podpisaną umowę na wyłączność na specjalistyczny sprzęt do fitnessu, dzięki któremu odchudzanie i ujędrnianie następuje jeszcze szybciej. Mowa o wibrobieżni z podczerwienią i podciśnieniem, która daje efekty nieporównywalne do klasycznych bieżni. - Nie oszczędzamy na materiałach. Pracujemy na bardzo dobrych produktach i to się przekłada na zaufanie - mówi właścicielka.
W Las Palmas stawiają na ilość i jakość. - W sumie pracuje u nas kilkanaście osób, a przy zatrudnianiu szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby osoba wykonująca zabiegi miała odpowiednie doświadczenie, a przede wszystkim posiadała pasję – dodaje szefowa.
Takie wartości przekładają się na polecenia. - Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. W jednym z popularnych serwisów zakupów grupowych otrzymaliśmy nawet wyróżnienie za dużą liczbę pozytywnych opinii odwiedzających. To dla nas niesamowicie ważne, szczególnie że wszystko robimy na dwieście procent – puentuje Pani Hanna.