Zespół Bisquit nagrał nowy singiel. Piosenka nosi nazwę "Przypływy odpływy". Od 15 września singiel można już usłyszeć w radiu."Przypływy odpływy" to trzeci singiel grupy, promujący płytę "Lilly". Dwa poprzednie single znalazły się w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej Trójki.

Do piosenki powstanie również teledysk, który w czarno-białych barwach będzie opowiadał historię jego bohaterów. - Zajrzymy im głęboko w oczy, bo to człowiek i jego dusza, historie, które w sobie nosi i te, które dopiero tworzy inspirują nas najbardziej - tak członkowie zespołu opisują klip.
Po "Wielkim małym człowieku" i "Kinie" będzie to kolejna opowieść nagrana w tym stylu.

Czytaj też: Jest już oficjalny zwiastun filmu o Zbigniewie Relidze [ZWIASTUN]

Grupa planuje również szereg akcji promocyjnych najnowszej płyty. Zespół ma w planach kilka występów. 28 września zagra koncert w Radio Łódź, a 1 października gościć będzie w Dzień Dobry TVN. Tego samego dnia o godz. 20.30 odbędzie się premiera teledysku w klubie Beirut na Poznańskiej. Pokazowi klipu będzie towarzyszyć akustyczny krótki koncert. Następne występy planowane są na 8 października w warszawskiej Stodole jako support przed Rykardą Parasol. Później Bisquit pojedzie do Gdańska, gdzie 18 października zagra koncert w klubie Znak. Potem muzycy wrócą do Warszawy na koncert w Makulaturze 22 października. Trasę koncertową zakończy przed krakowską publicznością 29 listopada w klubie Gware.

Zespół Bisquit powstał w 2001 roku, a już rok później zaczął tworzyć własne kompozycje. Grupa ma za sobą liczne występy na festiwalach. Muzycy zaprezentowali się między innymi na Vena Festival, gdzie w 2004 roku zajęli 7. miejsce wśród 650 uczestników.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!