W czwartek i piątek w centrum szkolenia kucharzy Macro HoReCa odbędą się półfinały i finały konkursu kulinarnego pod hasłem "Zgotuj sobie sukces". Imprezę organizuje dla uczniów szkół gastronomicznych i hotelarskich Macro Cash and Carry i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Młodzi kucharze w dwuosobowych zespołach zmierzą się o tytuł najlepszych w kraju. Ich poczynania sprawdzą profesjonalni sędziowie.

24 uczestników finału zostało wyłonionych spośród 70, którzy nadesłali najciekawsze propozycje dań rybnych. Zmagania zespołów oceniać będzie międzynarodowe jury - Polskę reprezentują znani z telewizyjnych programów Karol Okrasa i Robert Sowa. Zwycięzcy finału wezmą udział w międzynarodowych zawodach Światowej Organizacji Szefów Kuchni.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!