(© Mateusz Grochocki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uwaga kierowcy - silny wiatr, śnieg i deszcz ze śniegiem utrudniają jazdę na Mazowszu.

Na stołecznych drogach doszło już do kilku groźnych wypadków. Na moście Siekierkowskim tir blokuje prawy pas w kierunku Mokotowa. Korek zaczyna się już kilometr przed mostem.

Stoi cały Gocław. Jedyna alternatywa dla kierowców z Gocławia - to trasa Łazienkowska.

Ponadto zablokowana jest krajowa siódemka z Elbląga do Gdańska. Tu utrudnień należy się spodziewać w dwóch miejscach. W miejscowości Wocławy trasa zablokowana jest przez przewrócone drzewo. W miejscowości Stare Babki przewrócony TIR ze styropianem. Nikt nie ucierpiał. Objazd poprowadzono przez Ostaszewo. Akcja strażaków potrwa około godziny.

75 tysięcy osób bez prądu w północno-wschodniej Polsce. To efekt awarii wywołanych fatalnymi warunkami pogodowymi - silnym wiatrem, śniegiem i śniegiem z deszczem.

W regionie bez prądu zostali mieszkańcy Kazanowa w powiecie zwoleńskim. Wiatr albo ciężki śnieg pozrywał linie, energetycy cały czas pracują nad przywróceniem zasilania.

Pogoda łagodniej się obeszła ze wschodem Mazowsza. Strażacy kilka razy wzywani byli do obcinania konarów niebezpiecznie pochylonych pod ciężarem śniegu.

Jak się dowiedział Marcin Mazurek, w rejonie osiedla Romanówka znaleziono przysypane śniegiem ciało mężczyzny - czy to kolejna ofiara zimy - zdecyduje dochodzenie policji.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!