ZIMA W MIEŚCIE 2014 WARSZAWA PROGRAM

ZIMA W MIEŚCIE 2014 WARSZAWA PROGRAM (© Paweł Wegner/arch. mm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Akcja ZIMA W MIEŚCIE 2014 W WARSZAWIE zapowiada się w tym roku atrakcyjnie. Sprawdź program wydarzeń w poszczególnych dzielnicach stolicy.

Akcja ZIMA W MIEŚCIE odbywa się co roku w Warszawie w okresie ferii szkolnych. W 2014 roku ferii w województwie mazowieckim przypadają na okres 17 lutego - 2 marca.

ZOBACZ: LODOWISKA W WARSZAWIE 2013 - 2014 [CENY, GODZINY OTWARCIA, DOJAZD]

Dokładny program akcji ZIMA W MIEŚCIE 2014 W WARSZAWIE znajdziecie w pliku PDF poniżej. Program został podzielony przez stołeczny ratusz tak, aby osoby z różnych dzielnic mogły znaleźć wydarzenia odbywające się najbliżej ich miejsca zamieszkania.

PROGRAM ZIMY W MIEŚCIE 2014 W WARSZAWIE możecie przeglądać w naszym artykule korzystając z przycisków nawigacyjnych umieszczonych w belce powyżej dokumentu.


Źródło: UM Warszawa

Jeśli nie widzisz arkusza pdf powyżej - zaktualizuj swoją przeglądarkę internetową.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sunsin (gość)

Robić jest co tylko musi się co niektórym chcieć.. Akurat robić w takich miastach jak Warszawa czy Wrocław jest co, ale kwestia w tym, żeby znaleźć sobie czas i chęci, bo to jest wydaje mi się najważniejsze w tym wszystkim. No i czasami informacja o niektórych wydarzeniach czy ich promocja jest na bardzo niskim poziomie, ale tutaj akurat można się posiłkować portalami jak Q-mapa które opisuje wszystkie ważne i fajne imprezy w mieście, praktycznie można sobie wejść i bez problemu znaleźć kilka możliwości fajnego spędzenia czasu.

mateusz (gość)

technologia. Technologia bardzo posunęła się do przodu. Operatorzy udostępniają nam opcję, że dziś możemy już lokalizować telefony i dzięki temu wiemy co robi w danej chwili pewna osoba. Korzystajcie póki można :)

Link: http://lokalize.pl/galp

Radek (gość)

LOKALIZATOR SATELITARNY. To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://tinyurl.com/lokalizatorr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane. Ponad 100tys zadowolonych użytkowników !

Marek (gość)

SZPIEGUJ SMSY !!!. No Mega Fantastyczna strona dzięki niej Szpieguje sobie SMSY mojej dziewczyny ma szczęście że nie pisze z innymi
Polecam wam dobre do wykrycia czy jest się zdradzanym !

http://znajomesmsy.pl/olzq