Kilka lodowisk, górka lodowa, jarmark świąteczny i wiele innych atrakcji. Na płycie Stadionu Narodowego wyrośnie Lodowe Miasteczko. W połowie listopada wraca Zimowy Narodowy.

Po ogromnym sukcesie największego lodowiska w Polsce, w najbliższym sezonie po raz kolejny odbędzie się Zimowy Narodowy. Miasteczko lodowe o powierzchni prawie 5 000 m2, szkółki do nauki jazdy, specjalne imprezy na lodowisku, atrakcje poza lodowiskiem, to tylko kilka propozycji, które już od drugiej połowy listopada będą czekały na gości na Stadionie Narodowym.

Czytaj także: Zimowy Narodowy. Moc atrakcji w jednym miejscu [ZDJĘCIA]

Zimowy Narodowy 2014/2015W nadchodzącym sezonie na Stadionie Narodowym powstaną aż trzy lodowiska, z których będzie można korzystać przez 100 dni. Na płycie powstanie miasteczko lodowe, wielotorowa zjeżdżalnia dla dzieci, będą odbywać się imprezy muzyczne i zabawy dla dzieci.
- Decyzja o kontynuacji projektu była dla nas w pełni oczywista. Z jednej strony ogromny sukces poprzedniej edycji, z drugiej nasza misja polegająca na oferowaniu nieograniczonych możliwości spędzania wolnego czasu. Widzimy bardzo wyraźnie pozytywny trend związany z coraz powszechniejszym aktywnym wypoczynkiem, widzimy coraz więcej potrzeb ludzi i chcemy te potrzeby skutecznie zaspokajać – zawsze w najwyższej jakości, przez 365 dni w roku - mówi Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego.

Organizatorzy zapowiadają, że częścią Zimowego Narodowego będzie Jarmark Świąteczny.

Szczegóły projektu Zimowy Narodowy poznamy 7 października.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!