Zimowy Narodowy został już oficjalnie otwarty. Od 5 listopada aż do 5 marca 2017 roku możemy korzystać z trzech lodowisk, górki lodowej do zjeżdżania na pontonach, toru do curlingu, a także wielu atrakcji, które oferuje skatepark na parkingu podziemnym. Jest też nowość!

Zimowy Narodowy to od kilku lat główna zimowa atrakcja w Warszawie. W tym roku znów pojeździmy na trzech lodowiskach, z czego dwa połączone są lodową ścieżką. Będzie można też podnieść sobie adrenalinę i zjechać na pontonie z lodowej górki lub skorzystać z kolejki tyrolskiej.

Można też spróbować swoich sił w nietypowej i w Polsce wciąż mało popularnej dyscyplinie, czyli curlingu. Na specjalnie stworzonym torze czekają na was profesjonalni instruktorzy, którzy przybliżą wam tajniki tej gry, a potem rozegrają z wami mecz. Świetna zabawa gwarantowana!

Dla osób głodnych nie tylko emocji przygotowano strefę gastronomiczną, w której można się posilić po wyczerpującej jeździe na łyżwach lub grze w curling.

Jest też nowość - bumper cars, czyli samochody elektryczne znane nam dobrze z wesołych miasteczek.

Na parkingu podziemnym pojawił się też tradycyjnie skatepark. Tam pojeździmy na longboardzie, ale też na rolkach i zwykłej deskorolce.

Zimowy Narodowy będzie czynny do 5 marca 2017 roku. Otwarty jest od poniedziałku do czwartku od 15:00 do 23:00, w piątki od 15:00 do 00:45, a w soboty i w niedziele od 9:00 do 00:00.

Ceny biletów:
Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł


Zobaczcie też: Farma Iluzji-tak wygląda letni raj dla twojego dziecka. A to wszystko pod Warszawą! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!