Złote Lamborghini, Warszawa. Niecodzienna stłuczka w centrum miasta [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

red.Zaktualizowano 
Zdjęcia dzięki uprzejmości Miroszi Spotting facebook.com/miroszispotting/
Taki widok zdarza się naprawdę rzadko. W samym centrum miasta, na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat i Świętokrzyskiej doszło do zderzenia złotego Lamborghini oraz Hondy. Stłuczkę zarejestrowały kamery, a szybko wokół zderzonych pojazdów zgromadził się tłum gapiów. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Do wypadku doszło pierwszego stycznia 2017. To pechowy początek roku dla kierowcy Lamborghini Aventador LP700-4, który zderzył się tego dnia z hondą. Całość zarejestrowały kamery przechodniów a film i zdjęcia szybko rozeszły się po sieci.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia - zawinił kierowca "Lambo", który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Został on ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.

Zobaczcie wideo z tego wypadku:


Zobaczcie też: [Mercedes 300d. Możesz kupić auto, którym jeździł Gomułka [ZDJĘCIA, WIDEO]

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/mercedes-300d-mozesz-kupic-auto-ktorym-jezdzil-gomulka,3953914,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2017.01.03 10:47:12

Rzeczywscie czerwone bylo swiatlo jak pierwszych to mogl jechac swobodnie. Zawinily pewnie swiatla. Wada.

2017.01.03 10:16:01

500 zl?? heehe kierowcy Labo mi nie szkoda zasluzyl, szkoda tylko problemow kierowcy Hondy. Dla kierowcy Laborgini 500 zl to pewnie cena jednego posilku wiec to nic nie znaczy napwno sie nie przejął.

2017.01.02 23:31:00

Coś mi tu nie pasuje od strony Nowego Światu dla pieszych czerwone od strony Świętokrzyskiej dla pieszych też czerwone

2017.01.02 23:28:47

On w ogóle nie powinien się znależć na drodze miejskiej bo takie auta nie są stworzone do jeżdżenia po miejskich ulicach a tylko na specjalnych toroach wyścigowych

2017.01.02 17:05:47

A pasażer jaki zadowolony... XD

2017.01.02 16:16:15

"A taki byl ladny, amerykanski"

2017.01.02 13:41:20

Piesi w kierunku w którym jechał też mają czerwone.

2017.01.02 13:29:16

to film zwolniony, z tego co widzę więc prędkość raczej była znaczna

2017.01.02 12:33:03

A ja myślałem, że takie auta mają w standardowym wyposażeniu pole siłowe uniemożliwiające stłuczkę .

2017.01.02 11:54:00

Bardzo dobra widoczność, kierowca hondy nie zauważył lambo? Prędkości były na tyle małe, że mogliby wyhamować na luzie...

2017.01.02 11:48:59

Jakim cudem jechał ulicą Nowy Świat? Tam obowiązuje znak B-1. Nie miał prawa jechać tamtędy. Do tego ruszył na czerwonym świetle ( widać po stronie Krakowskiego Przedmieścia stojące autobusy ). Wynik powinien być jeden. Kwit za 1000 pln + 10 pkt karnych, do tego ubezpieczyciel powinien odmówić wypłacenia odszkodowania ponieważ bezmyślność i głupota leży po stronie kierowcy.

2017.01.02 10:23:42

skoro wjechał na czerwonym to:

dlaczego widać że rusza z pod świateł

dlaczego piesi mają czerwone światło?

2017.01.02 09:59:31

Polska to piekny i dostatnie kraj. Prawdziwa zielona wyspa skoro zlote Lambo jedza po ulicach.

2017.01.02 09:50:54

jesli na czerwonym wjechal.... w sumie to ok stac go na pewno na naprawe :) hehe