27-28 września 2014 w Hali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie, odbędzie się kolejna edycja Piaseczyńskich Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz poświęconych inwestycjom mieszkaniowym w Piasecznie i okolicach. Targi organizowane są przez Expo Property we współpracy z Gminą Piaseczno.

Piaseczyńskie targi to okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów realizujących swoje inwestycje na terenie powiatu Piaseczyńskiego, a także do skorzystania z licznych targowych promocji i ofert specjalnych. Poza deweloperami wśród wystawców znajdą się bowiem również agencje nieruchomości, doradcy kredytowi i ubezpieczeniowi, architekci, specjaliści z branży budowlano-remontowej oraz branży wyposażenia wnętrz.

Wśród głównych atrakcji targów znajdą się m.in.: możliwość skorzystania z nowoczesnej, grupowej metody kredytowania – "KREDYT HURTEM", kompleksowe wykończenie i wyposażenie mieszkania pod klucz w specjalnej cenie - "PAKIET STANDARD", możliwość natychmiastowej sprzedaży swojej dotychczasowej nieruchomości w ramach programu "MIESZKANIE ZA MIESZKANIE".

Aby skorzystać z wybranej atrakcji wystarczy wejść na stronę internetową targów www.targipiaseczno.pl i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Ponadto, wszyscy zwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad eksperckich – wśród nich prawnicy, architekci, doradcy kredytowi – oraz uzyskać pełną informację na temat rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Ciekawostką na targach jest bezpłatna tablica ogłoszeń, na której osoby prywatne mogą zamieścić swoje ogłoszenie o sprzedaży swojej nieruchomości.

Z myślą o najmłodszych przygotowany zostanie kolorowy Kącik Malucha, a dla dorosłych – targową kawiarenkę z pyszną kawą.

Zobacz także: Na Ursynowie powstaną nowe miejsca parkingowe

Jakub Wesołowski, dyrektor zarządzający Expo Property, podkreśla, że decyzja o zakupie mieszkania czy domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu i dlatego warto korzystać z ułatwień, jakie oferują targi nieruchomości. - Ze swej strony, jako doświadczony organizator targów, dokładamy wszelkich starań, aby osoby poszukujące swojego wymarzonego „M” znalazły je jak najszybciej i w sposób odpowiedzialny i bezpieczny zrealizowały transakcję. Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Hali GOSiR w Piasecznie – podsumowuje.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!