Znasz się na muzyce? Sprawdź się!

red

Uwielbiacie słuchać muzyki? Przekonajcie się, jak dobrze się na niej znacie. Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu.
Jak dobrze znasz się na muzyce?
 Piotr Kalsztyn/Archiwum Polska Press Grupa

**

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU

**

Zobacz także: Quizy w Naszym Mieście - kliknij!

Zobacz też: Rihanna została specjalnym doradcą uczestników popularnego talent show

Źródło: Cover Video/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.08.2015, 03:00

Co to za muzyka wiedeńska?

22.08.2015, 11:17

Nie mąćcie ludziom w głowach. "Na głowie kwietny ma wianek. W ręku zielony badylek", to rzeczywiście tekst z piosenki zespołu Kult, ale przede wszystkim to fragment zapożyczony z "Dziadów" cz. II Adama Mickiewicza.

19.08.2015, 10:06

a w następnych wyborach tych za 4 latka PIS będzie miał 99,9 tak jak to bywało w PRL bo to taka sama partia i mentalność ludzi i nikt się nawet nie obejrzy jak któregoś ranka obudzi się z główka w nocniku czyli po prostu w gówienku.

19.08.2015, 08:38

Najnowszy sondaż!!! PIS - 65% Kukiz - 25% reszta poniżej progu PO - 4%, PSL 3%, SLD - 2%, Palikot - 1%

18.08.2015, 09:57

a czego ty sie tutaj dziwisz. To nosi nazwę - Kolonizacji mentalnej .

18.08.2015, 09:34

Przede wszystkim to wyjasnijcie gawiedzi , ze muzyka ,to nie tylko piosenki , zespoły i piosenkarze .Powinniscie wiec okreslic o jaki gatunek muzyki wam chodzi . Wiekszosc zapewne z nich nie wie ,kto to Chopin,Haydn ,Mozart,Penderecki ,ze tylko wymienie kompozytorow najbardziej znanych .A jestjeszcze wiele gatunkow innej - pieknej muzyki ,ktorej prozno szukac na falach radiowych.

18.08.2015, 08:29

to nie dla mnie .Sadziłem ,ze chodzi o muzyke klasyczna ,wiedeńską ,jazzową ,a nie o papkę ,ktorą obecnie karmi sie stado baran.ów od urodzenia .

17.08.2015, 23:08

No więc, niestety, ale patologiczne to jest twoje podejście do muzyki

17.08.2015, 16:27

~Bu hip-hop to nie muzyka, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć skoro unikasz hip hopu jak ognia. Swoją drogą jak można czegoś unikać jak nie wie się co to jest?