Od poniedziałku nie ma przejazdu ul

Od poniedziałku nie ma przejazdu ul. Zarzewską przez skrzyżowanie z ul. Rzgowską. (© fot. Jarosław Ziarek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od poniedziałku trwają prace na ul. Kilińskiego, na odcinku od ul. Tylnej do ul. Milionowej.

Drogowcy rozpoczęli wymianę nawierzchni asfaltowej i chodników (po zachodniej stronie jezdni). Jednocześnie MPK wymienia tory.

Również od w poniedziałku utrudnienia napotykają kierowcy na ul. Podchorążych, przy ul. Zwiadowczej. Skrzyżowanie jest zamknięte - ze względu na konieczność włączenia budowanego kanału deszczowego w ul. Zwiadowczej w istniejący kanał w ul. Podchorążych. Nieprzejezdne jest też skrzyżowanie ul. Zarzewskiej z ul. Rzgowską.

We wtorek drogowcy będą naprawiać ubytki w jezdniach, co spowoduje problemy z przejazdem w rejonie ulic: Wólczańskiej, Tuwima (plac Komuny Paryskiej), Matejki przy Telefonicznej, Narutowicza (Sienkiewicza-Kilińskiego), Konstytucyjnej, Solskiego, Zelwerowicza przy Solskiego, Kilińskiego przy Nawrot, 6 Sierpnia przy al. Kościuszki, Wschodniej przed Rewolucji 1905 r., Zachodniej (Próchnika-Więckowskiego), Tamka, Uniwersyteckiej przy Jaracza, rondzie Solidarności, Traugutta (Sienkiewicza - Kilińskiego), Czerwonej i Składowej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!