W niedzielę będzie można zobaczyć stadion od środka W niedzielę będzie można zobaczyć stadion od środka

W niedzielę będzie można zobaczyć stadion od środka (© Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W niedzielę, 24 lipca, odbędzie się Dzień Otwarty Stadionu Narodowego w Warszawie. Od godziny 10 do 18 będzie można zwiedzić go nieodpłatnie. Poszukiwani są wolontariusze, którzy pomogą przy organizacji Dnia Otwartego.

Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym

Podczas niedzielnego spaceru każdy będzie mógł wejść tunelem na płytę boiska i zobaczyć jak stadion wygląda od środka. W tym dniu, specjalnie dla uczestników, ekrany LED na stadionie zostaną uruchomione i zostanie na nich wyświetlony premierowy pokaz. Zwiedzający będą mogli również zasiąść na trybunach, a na płycie boiska dostępna będzie wystawa historycznych zdjęć Stadionu X-lecia oraz zdjęć prezentujących etapy powstawania Stadionu Narodowego w Warszawie. Przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych.

Wolontariat

Potrzebni są wolontariusze, którzy zajmą się obsługą zwiedzających. Każdy z wolontariuszy szczegółowo pozna stadion oraz otrzyma czapeczkę, koszulkę, lunch i certyfikat. Aby nim zostać, wystarczy być pełnoletnim i dyspozycyjnym w sobotę (23 lipca) na czas szkolenia oraz w niedzielę (24 lipca) w Dniu Otwartym. Jeśli chcesz się zgłosić, wypełnij formularz dostępny na stronie www.um.warszawa.pl, a następnie wyślij na adres Zuzanna.Marszewska@2012.org.pl. Zgłaszać można się do środy, 20 lipca, do godziny 18. Regulamin uczestnictwa w Dniu Otwartym dostępny jest na stronie www.stadionnarodowy.org.pl.


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!