W ramach II Warszawskiego Tygodnia Bez Barier już 4 października Teatr Dramatyczny zaprasza na zwiedzanie jego zakamarków w Pałacu Kultury.Pałac Kultury jest siedzibą Teatru od 1955 roku. W czasie zwiedzania będzie można poznać Dramatyczny od kulis - zajrzymy do garderoby aktorów, obejrzymy stanowisko akustyków i staniemy na scenie w świetle reflektorów!

Czytaj też: Zobaczcie "Kupca Weneckiego" przed oficjalną premierą [FOTO, WIDEO]

Spacer po Teatrze to jednak nie jedyna atrakcja. Po zwiedzaniu planowane jest spotkanie z Tadeuszem Słobodziankiem - Dyrektorem Teatru, znakomitym dramaturgiem i dramatopisarzem, twórcą i dyrektorem artystycznym Laboratorium Dramatu.
Ponadto Tadeusz Słobodzianek jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, autorem między innymi dramatów: „Prorok Ilja”, „Merlin. Inna historia”, „Młody Stalin” oraz „Nasza klasa. Historia w XIV lekcjach”. Za ten ostatni otrzymał Nagrodę Nike, a sztuka wystawiana jest na całym świecie, m.in. w Londynie, Chicago, Budapeszcie i Tokio. W Warszawie można oglądać ją na Scenie na Woli im. T. Łomnickiego w reż. Ondreja Spišáka.

Czytaj też: W sobotnie popołudnie przejedź się z nami zabytkowym tramwajem

Spotkanie poprowadzi Robert Więckowski.

Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier jest wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Przez siedem dni w teatrach, na wystawach i warsztatach mogą spotykać się wszyscy mieszkańcy Warszawy i goście. Nikt nie jest wykluczony - w imprezach mogą brać udział pełnosprawni i niepełnosprawni.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!