Zofia Klepacka o LGBT: “Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?”

PtZ

Zofia Klepacka o LGBT wypowiedziała się na tyle kontrowersyjnie, że Facebook zablokował jej wpis. Warszawska sportsmenka skomentowała ostatnie działania władz Warszawy: “Mówię kategoryczne nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski”. Dalsza część artykułu poniżej.
Zofia Klepacka o LGBT: “Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?”
 Szymon Starnawski

Zofia Klepacka o LGBT

Polska windsurferka oraz brązowa medalistka igrzysk olimpijskich ostro skomentowała ostatnie decyzje prezydenta Trzaskowskiego, który podpisał niedawno tzw. “deklarację LGBT+”. Zofia Klepacka o LGBT wypowiedziała się odnosząc do… własnego dziadka - Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? - pytała sportsmenka retorycznie na Facebooku. Wpis jednak został zablokowany przez portal. Pełną wypowiedź Klepackiej wciąż można jeszcze znaleźć w sieci.


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.03.2019, 10:24

Brawo Pani Zofio , szkoda że tak wielu innych sportowców niema odwagi by przeciwstawić się ideologii wycelowanej w dzieci.

02.03.2019, 07:30

Dziękuję Pani za odwagę. Zgadzam się z Panią, bo ja także jestem za tradycyjnymi wartościami. Również, jak i Pani, jestem przeciwko postulatom tęczowych aktywistów. Normalność teraz tak szokuje, a wszelkie wynaturzenia są stawiane na piedestał...

A ci donosiciele, którzy postulujecie wydalenie pani Zofii z klubu... kim wy w ogóle jesteście? Pokażcie się.

Niestety, donosicielstwo i cenzura kojarzą mi się z pewną nieodległą i niekoniecznie chlubną epoką w dziejach Polski.

28.02.2019, 19:07

Niech Pani się nie poddaje lewactwu i walczy dalej

26.02.2019, 15:55

Szanowna Pani, w Powstaniu Warszawskim walczyły także osoby nie heteronormatywne, czyli LGBT, mamy na to dowody. Nie ma zatem za co przepraszać. Pan Trzaskowski uznaje rzeczywistość taką jaka jest.

26.02.2019, 02:35

Warszawa przeprasza za Czaskowskiego. Zosiu, brawo za odwagę!

26.02.2019, 02:33

Sprzeciw budzi postulat przebudowy warszawskiego systemu kontraktowania i zamówień publicznych, uzależniający współpracę miasta z podmiotami prywatnymi od akceptacji przez nie politycznych roszczeń ruchu LGBT, pod groźbą zastosowania „sankcji”. W umowach zawieranych z miastem ma się odtąd wymagać podporządkowania specjalnym klauzulom dotyczącym praw LGBT, rażąco naruszającym zasadę bezstronności władz publicznych, zawartą w art. 25 ust. 2 Konstytucji oraz art. 8 § 1 Kodeksu postępowania administracyjnego. Także propozycja angażowania wszystkich pracowników stołecznych urzędów w działania na rzecz LGBT budzi zasadnicze zastrzeżenia z perspektywy zakazu dyskryminacji zawartego w Kodeksie pracy.

Wątpliwości wywołuje również zamieszczony w deklaracji postulat „wprowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej” dotyczącej problematyki LGBT. Zajęcia mają być oparte na kontrowersyjnym modelu WHO, zgodnie z którym nauczana ma być m.in. „radość i przyjemność z dotykania własnego ciała oraz masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa”. Urzeczywistnienie tego programu wykraczałoby poza kompetencje gminy, która nie może kształtować programu nauczania ani programu wychowawczego. Ani Prawo oświatowe, ani wydane na podstawie tej ustawy rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej nie przewidują prowadzenia takich zajęć w ramach edukacji szkolnej.

Deklaracja zapowiada także „aktywne wspieranie” tych nauczycieli, którzy będą protestować przeciwko rozstrzygnięciom kuratorium, rady pedagogicznej lub rodziców uczniów i wykorzystywać prowadzone przez siebie lekcje do promowania postulatów ruchu LGBT, a więc otwarcie przeciwstawiać się założeniom podstawy programowej. W zasady ustrojowe Rzeczypospolitej Polskiej, w tym gwarantujący prawa rodziców art. 48 Konstytucji, godzi również postulat stworzenia sieci „latarników” społecznych w warszawskich szkołach, którzy mają działać na rzecz uczniów identyfikujących się z grupami LGBT, również w przypadku konfliktu z rodziną.

W dokumencie jest mowa również o stworzeniu preferencji w zakresie wspierania kultury i sportu oraz przedsiębiorców i pracodawców zrzeszonych w „tęczowe sieci pracownicze”, co budzi wątpliwości z perspektywy konstytucyjnej zasady bezstronności władz publicznych, zasady równości wobec prawa (art. 32) oraz zasady wolności działalności gospodarczej (art. 20). Materiał zapowiada też wsparcie Parady Równości poprzez objęcie jej patronatem i wywieszenie na ratuszu ideologicznego symbolu LGBT, chociaż główne postulaty tego politycznego wydarzenia podważają ugruntowane konstytucyjnie podstawowe instytucje prawa rodzinnego.

25.02.2019, 14:41

Właśnie o taką walczył ... ty pusty zakuty łbie! Zobacz Zosiek jak ty wyglądasz...
Jak większość Drag Queen, jesteś babochłop tylko ci wstyd się do tego przyznać!
Weź sobie ten medal wsadź w d... i leć do Tajlandii - tylko tam pasujesz te homofobiczny sheboy'u!

25.02.2019, 06:07

Brawo za dużo tego dziwactwa jest i się szerzy niech idą do muzułmanów tam inaczej ich potraktują i żadne tam prawa człowieka ich świecie nie istnieje tylko koran i prawdziwy model rodziny oraz związek partnerski jakim jest kobieta z mężczyzną. Poza tym precz od dzieci!! I sekualizacji w szkołach od tego są rodzice ,a nie wymysły chorych ludzi szczerpania pieniędzy z UE. Europa musi wrócić do swoich korzeni jakim jest chrześcijaństwo. Powstańcy chyba w grobach przewracają!!

24.02.2019, 23:20

Właśnie o taką Polskę walczył :)

24.02.2019, 21:58

Pani Zofio brakuje dziś odwagi w stawianiu granic galopującej degeneracji, dziękuję za Pani głos w tej sprawie. Najbardziej jednak lubię w takich sytuacjach potop chamskich i obraźliwych komentarzy obrońców "wolności, tolerancji i odmienności". Zero kultury, zero merytorycznej dyskusji, argumentów i oczywiście tolerancji dla odmiennego zdania tylko potok rynsztoku.

24.02.2019, 20:35

chyba za dużo testosteronu pani wciągnęła

24.02.2019, 18:50

brawo za odwagę!

24.02.2019, 17:15

Polka Zosia pokazała swą klasę. Jak ja uwiebiam wycie lewactwa !😁

24.02.2019, 16:00

Zośka, błagam! Miałam do Ciebie tak wielki szacunek za pomoc chorej na mukowiscydozę dziewczynce. Nie niszczy tego wizerunku!

24.02.2019, 13:04

Uwielbiam !!!!! Brawo ZOSIA.

24.02.2019, 08:49

Pani Zosiu wspieram i popieram Panią.

24.02.2019, 06:34

Szacunek dla Pani Zosi.

24.02.2019, 04:58

jakby Polska pozostała taka tradycyjna to na zadna olimpiade by dziewczyno nie pojechala tylko bys w domu siedziala

23.02.2019, 22:45

Kompletny cymbał, tak ,walczył o wolność dla wszystkich i bronił przed takimi ograniczonymi ludźmi jak Ty , wstyd !!!

23.02.2019, 22:01

Brawa i ogromny podziw dla tej Pani.

23.02.2019, 19:36

Tak, o taką walczył. Przyjazną dla wszystkich i pełną szacunku również dla innych poglądów. Słowa panny K. skandaliczne.

23.02.2019, 13:34

P. Klepacka myśli tylko o so bie. To widać, słychać i czuć.

23.02.2019, 12:21

A ty dziewczynko idź do normalnej pracy potem uprawiają sport jak ci starczy sił bo jak na dziś to my podatnicy płacimy za twoją pasję