Od poniedziałku można zapisywać się na Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego. Kandydaci na słuchaczy muszą tylko mieć ukończone 16 lat, ich wykształcenie nie gra roli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od poniedziałku można zapisywać się na Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego. Kandydaci na słuchaczy muszą tylko mieć ukończone 16 lat, ich wykształcenie nie gra roli. Mogą wybierać z następujących cykli wykładów, prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego: "Kultura i sztuka", "Język i narody", "Człowiek i społeczeństwo", "Biznes, gospodarka i prawo, "Nauka i technika" oraz "Człowiek i środowisko".

Prowadzone równolegle kursy stacjonarne i korespondencyjne pozwalają uczestniczyć w tym samym stopniu w zdobywaniu wiedzy wszystkim słuchaczom, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zajęcia odbywają się przez pięć dni w tygodniu od godziny 16 oraz w weekendy. Słuchacze mogą zapisać się na kilka kursów jednocześnie. Uniwersytet Otwarty oferuje udział w zajęciach pozakursowych - wystawach, koncertach, pokazach filmowych i wykładach, organizowanych przez wydziały UW.

Słuchacze mogą też korzystać z czytelni Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. W przyszłości wykłady Uniwersytetu Otwartego będą transmitowane przez Telewizję Polską. Obie instytucje prowadzą rozmowy na ten temat.

Informacje o zapisach na UOUW na stronie: www.uo.uw.edu.pl.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!