Wybierz region

Wybierz miasto

  18 marca - ostatnie dyskusje w Śródmieściu

  Plac Defilad
  Warszawa, ul. Pl. Defilad/1, +48 22 620 21 02

  10:00 - 16:00 Sobota, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  W sobotę 18 marca w Barze Studio przy pl. Defilad 1 odbędą się dwa ostatnie spotkania dyskusyjne na temat projektów zgłoszonych do Budżetu Partycypacyjnego 2018 w Dzielnicy Śródmieście. Podczas spotkań autorzy pomysłów zaprezentują swoje projekty, a Ty możesz pomóc je ulepszyć. Przyjdź na spotkanie i porozmawiaj o tych propozycjach z innymi mieszkańcami oraz pracownikami urzędu. Możesz zadać pytania ich autorom, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. To ostatnia szansa na przekazanie uwag i sugestii do złożonych pomysłów. Teraz możesz mieć wpływ na to, co się będzie działo w Twojej okolicy już za rok.
  Spotkania:
  Godz. 10.00-13.00; dyskusja na temat projektów PRZESTRZEŃ PUBLICZNA, ZIELEŃ; obszar ogólnodzielnicowy
  Godz. 13.00-16.00; dyskusja na temat projektów PRZESTRZEŃ PUBLICZNA, ZIELEŃ, KOMUNIKACJA, DROGI; obszar ogólnodzielnicowy i lokalny - Śródmieście Północne

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ