Wybierz region

Wybierz miasto

  AKS ZŁY W HOCKACH - treningi piłki nożnej

  Hocki Klocki nad Wisłą
  Warszawa, ul. Bulwar Flotylli Wiślanej/, +48 50 143 02 08

  13:00 - 17:00 Niedziela, 22 maja

  • Wstęp wolny

  Hocki Klocki we współpracy z pierwszym demokratycznym klubem sportowym w Warszawie AKS ZŁY, prezentują nowy cykl - UWAGA, nie imprezowy, a sportowy!
  Tak jest! Tym razem na warsztat wzięliśmy sport i to najpopularniejszy, czyli piłeczkę. W co drugą niedzielę miesiąca zapraszamy na treningi piłki nożnej. Do uczestnictwa zachęcamy najmłodszych i tych trochę starszych. Chcemy, by każdy z was poczuł się Lewandowskim na miarę swoich możliwości ;) Nasz trener jest doświadczonym szkoleniowcem, który na co dzień zawodowo zajmuje się prowadzeniem takich zajęć.
  Tylko z nami, w niedzielne popołudnia, spędzicie efektywnie czas nad Wisłą! W wasze ciała i umysły wprowadzimy porządny zapas endorfin. To dopiero początek naszej plenerowej aktywności, o reszcie zajęć i atrakcji będziemy was informować na bieżąco.
  Bądźcie z nami w co drugą niedzielę miesiąca.
  Wstęp wolny!
  Zapraszamy :)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ