Wybierz region

Wybierz miasto

  BTS 24: Isnt & Vtss

  Klub Luzztro
  Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie/6

  23:59 Sobota, 21 maja

  • Brak informacji o cenie

  Tej nocy poprawadzą Was w tańcu przez całą noc dwie Panie, reprezentantki stołecznego kolektywu Behind The Stage : ISNT oraz VTSS.

  ISNT - Założycielka grupy, promotorka, dj i producentka

  VTSS - Dj’ka i producentka; gra muzykę ciemną, transową i często niepokojącą, oscylującą dookoła "techno", chociaż jak przyznaje - to najmniej lubiane przez nią słowo. Wierna wyznawczyni łamiących się igieł i ciężkich kejsów.


  Behind The Stage to kolektyw, który swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Skład się zmieniał, doświadczenie rosło. Mamy za sobą 7 lat organizacji eventów, zagraliśmy setki imprez w kraju, jak i poza nim. Niektórzy z nas stoją na scenie od ponad dziesięciu lat, inni z mniejszym stażem, ale świeżą krwią, prowadzą grupę w nowe rejony. Są wśród nas producenci liveactowcy, dje, realizatorzy dźwięku, graficy, vj'e. Nasz pełny skład to dwie panie i pięciu panów: VTSS, ISNT, rraph ( Eastern Renaissance), Fau, Amandra, Partre oraz Deasupra. Na naszych eventach grali między innymi tacy artyści jak: James Ruskin, Sigha, DVS1, Kangding Ray, Stanislav Tolkachev, Xhin czy Mod21. Poza działalnością eventową prowadzimy serię podcastów, w których pojawili się między innymi: Ness, Xhin, Deepbass, Luigi Tozzy, Yuka i inni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ