Wybierz region

Wybierz miasto

  Chata

  Multikino Wola
  Warszawa, ul. Górczewska/124, +48 22 462 83 10

  16:40 Czwartek, 23 marca

  • Brak informacji o cenie

  Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

  Film wyprodukowany przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”.

  Poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

  Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

  Czas trwania:
  132
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Stuart Hazeldine
  Scenariusz:
  Andrew Lanham, Destin Cretton, John Fusco
  Obsada:
  Octavia Spencer, Radha Mitchell, Sam Worthington, Tim McGraw, Avraham Aviv Alush, Alice Braga, Ryan Robbins, Megan Charpentier
  Muzyka:
  Aaron Zigman
  Data premiery:
  2017-03-10
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Film wyświetlany również w

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Film wyświetlany również w

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ