Wybierz region

Wybierz miasto

  Gra miejska - Ogólnopolski Dzień Marzeń w Warszawie

  Plac Zabaw nad Wisłą (BarKa)
  Warszawa, ul. bulwar B. Grzymały-Siedleckiego/

  10:00 - 15:00 Sobota, 21 maja

  • Wstęp wolny

  Krystian zamarzył, żeby wszyscy się badali i nie chorowali, tak jak on.

  Spotkajmy się nad Wisłą i razem zrealizujmy jego marzenie!

  Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się właśnie od marzenia. Wybraliśmy się na wizytę do Krystiana – krakowskiego Marzyciela, aby poznać jego największe marzenie. Oniemieliśmy, gdy okazało się, że Krystian zamarzył o przebadaniu jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”.

  Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń”. Celem tego dnia, oprócz uświadamiania wszystkim jak ważne są marzenia, jest jeszcze mówienie o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

  W tym roku warszawski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza 21 maja od godz. 10.00 na grę miejską, podczas której drużyny zmierzą się z zadaniami związanymi z profilaktyką oraz ogólnym dbaniem o zdrowy tryb życia. Gra odbywać się będzie nad Wisłą, a jej finał będzie miał miejsce w klubokawiarni Plac Zabaw nad Wisłą.

  Zapraszamy drużyny składające się z co najmniej jednego dziecka.

  Wspólnie zmierzycie się z Punktami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zawalczycie o nagrody, pomożecie nam wypromować ideę badań profilaktycznych, ale przede wszystkim

  RAZEM Z NAMI SPEŁNIJMY MARZENIE KRYSTIANA

  Szczegóły i zapisy tutaj:

  https://www.facebook.com/events/604115303085111/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ