Wybierz region

Wybierz miasto

  Inspirująca historia życia Michała Czerneckiego | Spotkanie w Arkadii

  empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122
  Warszawa, ul. Hankiewicza S. K./2

  18:00 - 20:00 Czwartek, 20 września

  • Brak informacji o cenie

  Czy można doświadczyć depresji i dwóch prób samobójczych, a potem zawalczyć o siebie i odbić się od dna? „Wybrałem życie” (Wydawnictwo Pascal) to poruszająca opowieść chłopaka z Zagłębia, który zdecydował, że chce żyć i sięgnąć po swoje marzenia. Już 20 września autorzy książki, Michał Czernecki i Monika Sobień spotkają się z czytelnikami w salonie Empik Junior, aby opowiedzieć o tej inspirującej książce.

  Historia rozpoczyna się w domu rodzinnym Michała Czerneckiego. Jego rozmowa z Moniką Sobień wiedzie przez trudne dzieciństwo, starcie z demonami przeszłości i spotkanie miłości życia. „Wybrałem życie” to przejmująco szczery dialog o wszystkim co ważne: emocjach, męskich przyjaźniach, byciu ojcem i pieniądzach.

  Michał Czernecki opowiada o sukcesach i porażkach oraz pracy z najlepszymi reżyserami na planach najpopularniejszych polskich filmów i seriali. Mówi o kryzysach, które czasem wracają i o wieloletniej pracy nad sobą, która nie ma końca. Kulisy powstawania książki zdradzi na premierowym spotkaniu w warszawskim salonie Empik Junior, w którym weźmie także udział Monika Sobień.

  Michał Czernecki – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Zagrał w wielu produkcjach u boku najsłynniejszych gwiazd kina, m.in. w filmie „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Wojna polsko-ruska”. Występował na deskach Teatru Starego im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, krakowskiej Scenie STU, Teatru Rozmaitości w Warszawie, Teatru Narodowego w Warszawie.

  Monika Sobień – założycielka magazynu WeMen.pl. Od 13 lat z pasją i ciekawością ludzi przeprowadza wywiady. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenariopisarstwa w Wajda School.

  20 września, godz. 18:00
  Empik Junior
  Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ