Wybierz region

Wybierz miasto

  Jesienny klasyk - speed dating (24-33)

  BLACK Real Burgers
  Warszawa, ul. Al. Jana Pawła II/82

  18:00 - 20:00 Niedziela, 18 listopada

  • 25zł

  ♥ Jesień zagościła w Warszawie na dobre! ♥

  Nie daj się wciągnąć w jej ponurą aurę, wybierz się na randkowanie ze Speed Dates i daj sobie szansę na poznanie nowych osób!


  Spotykamy się 18 listopada o 18:00 w Black Real Burgers (CH Arkadia)!

  Aby wziąć udział w wydarzeniu, koniecznie zapisz się przez naszą stronę (http://speed-dates.pl/randka/jesienny-klasyk-speed-dating-24-33/) lub mailowo (warszawa.speeddates@gmail.com).

  Nie pożałujesz! ;)

  Zapewniamy kilkanaście rozmów, miłą atmosferę i irytujący dzwonek co 5 minut, który bezlitośnie dzierżył będzie w ręku prowadzący Kuba! :)

  Od Ciebie wymagamy jedynie 2 godzin wolnego czasu i dobrego humoru.

  Czy wśród kilkunastu osób znajdziesz szansę na miłość? Wszystko zależy od Ciebie!

  Nie ma co zwlekać, zapisz się już dziś!

  Jeśli nie ma wolnych miejsc na stronie, zapisz się na listę rezerwową lub napisz do nas maila w tej sprawie (warszawa.speeddates@gmail.com). Instytucja tej listy czasem potrafi zdziałać cuda – nawet w ostatniej chwili… ;)  ♥ Do miłego zobaczenia! :) ♥


  PS Kto pierwszy ten lepszy! Do 12 listopada wejściówka na spotkanie o 10 zł taniej! Po tym terminie cena wynosić będzie 35 zł.

  Uwaga: Jeżeli macie problem z płatnością on-line i/lub chcecie zapłacić „tradycyjnym” przelewem istnieje taka możliwość! W tym celu prosimy o kontakt z lokalnym koordynatorem (warszawa.speeddates@gmail.com). Odpowiemy najpóźniej następnego dnia! :)

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ