Wybierz region

Wybierz miasto

  Kino i Wino | Królowie Lata | Temat Rzeka

  Temat Rzeka
  Warszawa, ul. Most Poniatowskiego/

  20:00 Środa, 29 lipca

  • Wstęp wolny

  Kontynuujemy cykl spotkań z kinem plenerowym i degustacją wina!
  W każdą środę sezonu na plaży przy Moście Poniatowskiego czekają na Was niepowtarzalne, nadwiślańskie zachody słońca, wygodne leżaki oraz najlepsze filmy ostatnich kilku lat.

  Jak jest dobre kino, to obowiązkowo musi pojawić się i dobre wino. O pełne kieliszki i świetny smak zadba nasz partner marka Barefoot Wine & Bubbly.

  Barefoot w języku angielskim oznacza „na bosaka”. Odcisk stopy na etykietach butelek zachęca do zrzucenia obuwia i dobrej zabawy na plaży. Barefoot odzwierciedla filozofię życiową założycieli, pełną optymizmu i cudownych chwil spędzonych w gronie przyjaciół.


  "Królowie Lata", debiutancki film Jordana Vogt-Robertsa, był jednym z przebojów Sundance Film Festival w ubiegłym roku. Choć opowiada bardzo prostą historię o młodzieńczym buncie, przyjaźni i pierwszych rozterkach miłosnych, robi to w taki sposób, że zasługuje, by uznać go za powiew świeżości w filmowych opowieściach o dojrzewaniu.

  Piętnastoletni Joe (Nick Robinson) i Patrick (Gabriel Basso) to najlepsi przyjaciele od dziecka. Pierwszy zupełnie nie dogaduje się z owdowiałam ojcem (rozbrajający Nick Offerman), a drugi ma dość nadopiekuńczych rodziców (Megan Mullally i Marc Evan Jakcson). Wkrótce razem z dość dziwacznym kolegą Biaggio (Moises Arias) postanawiają wkroczyć w „dorosłe życie", zaczynając od wybudowania domu w środku lasu. Choć to Joe jest inicjatorem ucieczki, Patrick wydaje się zdecydowanie dojrzalszy. Niestety rodzice wyraźnie tłumią w nim tę cechę, traktując go jak małego dzieciaka, przez co wysportowanemu nastolatkowi wyraźnie brakuje pewności siebie. Przyjaźń chłopców zostanie wystawiona na próbę, gdy w domku odwiedza ich urocza Kelly (Erin Moriarty). W tym samym czasie trwają poszukiwania chłopców przez rodzinę i mieszkańców miasteczka.
  (Stopklatka.pl)

  Ocena Filmweb: 6,8/10

  reżyseria: Jordan Vogt-Roberts
  scenariusz: Chris Galletta
  gatunek: Komedia
  produkcja: USA.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ