Wybierz region

Wybierz miasto

  Klancyk feat. Jakobe Mansztajn

  Klub Komediowy
  Warszawa, ul. Nowowiejska/1, +48 51 427 85 51

  20:00 Piątek, 20 maja

  • 30zł

  Przed nami kolejny wieczór literacki! Tym razem naszym gościem będzie poeta i bloger Jakobe Mansztajn. Inspiracją do improwizowanych scen będą wiersze wybrane przez autora. W którą stronę nas zaprowadzą? Trudno powiedzieć, ale lubimy wiersze – gorzej z interpretacją.

  Jakobe Mansztajn - poeta, bloger, współtwórca bloga Make Life Harder. Autor dwóch książek poetyckich: „Wiedeński high life” (Portret, 2009) i „Studium przypadku” (WBPiCAK, 2014). Oraz współautor jednej książki z żarcikami: „Make Life Harder” (Prószyński i S-ka, 2015). Kilkakrotnie na Pudelku. Od 2012 gra na Playstation.

  Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ