Wybierz region

Wybierz miasto

  Klancyk gra Pana Harolda

  Klub Komediowy
  Warszawa, ul. Nowowiejska/1, +48 51 427 85 51

  20:00 Piątek, 27 maja

  • 30zł

  Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk.

  Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność – to z nich zawsze rozwija się przedstawienie.

  Pan Harold nie przypomina dotychczasowych spektakli Klancyka. Jest w nim znacznie więcej gier pomiędzy aktorami, którzy stale ze sobą współpracują na scenie. Hasłem-kluczem do tego spektaklu jest "organiczność", czyli to, co dzieje się między improwizatorami jako zespołem. To nowa formuła tego, co może się wydarzyć na scenie i czego Klancyk nauczył się podczas warsztatów w Stanach.

  Pan Harold to efekt pracy pod okiem mistrzów improwizacji komediowej z Teatru iO w Chicago.

  Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ