Wybierz region

Wybierz miasto

  KONCERT JUST DUET W POLYESTER CAFE

  Polyester Cafe
  Warszawa, ul. Freta/49/51, +48 22 831 46 36

  20:00 - 22:30 Czwartek, 19 maja

  • Wstęp wolny

  W czwartek 19.05.2016 o godz. 20:00 zapraszamy do POLYESTER CAFE na energetyczny i nastrojowy koncert JUST DUET, Magdy Okusami i Piotra Rucińskiego Magda Okusami i Piotr Ruciński tworzący „Just Duet” wcześniej występowali razem w wielu warszawskich klubach i na festiwalach bluesowych.
  Magda Okusami obdarzona ciepłym i charakterystycznym głosem jest również autorką tekstów i muzyki części utworów wykonywanych przez duet.
  Piotr Ruciński akompaniujący jej na gitarze jest muzykiem od wielu lat występującym na polskiej scenie. Program duetu składa się zarówno z jazzowych i bluesowych standardów, jak i własnych kompozycji muzyków. Zapowiada się niezapomniany wieczór z mnóstwem pozytywnych i energetycznych dźwięków. Wstęp wolny.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ