Wybierz region

Wybierz miasto

  KONCERT: Syrbski Jeb i Loopus Duo

  Offside
  Warszawa, ul. Brzeska/16, +48 88 861 46 81

  20:00 Piątek, 20 maja

  • 20zł

  LOOPUS DUO to ubiegłoroczny zwycięzca festiwalu Dragon Folk Fest 2015 w Poznaniu. Warszawski duet łączący w sobie nie byle jakie indywidualności - Roberta Jaworskiego, na co dzień lidera zespołu Żywiołak - jednej z najważniejszych formacji dark folkowej polskiej sceny, oraz Sebastiana Madejskiego - o nieprzeciętnej skali wokalisty i multinstrumentalisty wywodzącego się z progresywnego zespołu Beltaine Improved. LOOPUS DUO to mieszanka transowego mocnego bitu z obręczowego bębna od strony rytmicznej, brzmień liry korbowej, fideli i ostrej gitary basowej od strony instrumentalnej. Niewątpliwym atutem formacji są groteskowe teksty zaprawione ludyczno-kabaretowym sosem.


  SYRBSKI JEB to żywy trans i dźwiękowy terror. Od blisko 20 lat naturalnym środowiskiem są dla nich małe, zatęchłe kluby, w których ich głośne, hipnotyzujące i częściowo improwizowane utwory podlegają ciągłym transformacjom. Przeszywający duszę śpiew Zygfryda, mocna podstawa basowa, psychodeliczno-noise’owe odjazdy gitary i przytłaczające dudnienie bębnów to ich znaki firmowe. W ciągu wielu lat zmagań z formą i konfrontacji z publicznością wypracowali własny styl, który czerpie z nowej fali, psychodelii, noise rocka i no wave’u, ale dziś jest trudny do określenia i jedyny w swoim rodzaju.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ