Wybierz region

Wybierz miasto

  Le'Tan .HATTI VATTI DEEPWATER/WAE/-MAKSON NORTHSIDERS/PIOS/.

  Cud nad Wisłą
  Warszawa, ul. Bulwar Flotylli Wiślanej/1, +48 53 021 27 18

  20:00 Sobota, 21 maja

  • Wstęp wolny

  Po ostatniej szalonej sobocie, kiedy deszcz powiedział, że zrobi grubą bibę, a temperatura zagrała najlepsze kawałki b2b z wiatrem, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Tym razem to my zagramy od zmierzchu do świtu i pokażemy, że można lepiej. Zaprosiliśmy zatem wyjątkowych gości: HATTI VATTI - człowieka orkiestrę oraz naszych dobrych ziomów: MAKSONA I PIOSA z ekipy Northsiders

  HATTI VATTI:
  Piotr Kaliński (ur. 18 lutego 1984) – polski muzyk występujący jako twórca muzyki elektronicznej pod pseudonimem Hatti Vatti. Gitarzysta zespołu punkrockowego Gówno. Pod koniec 2014 r. wydał wspólnie z Noonem płytę HV/Noon. Wśród wokalistów znalazło się kilku polskich raperów (m.in. O.S.T.R.) i Misia Furtak. Rok później wersję bez wokalu wydano jako płytę Versions. Z tą ostatnią artystką w 2015 r. utworzył duet pod nazwą Ffrancis. Jako DJ i wykonawca współpracował m.in. z Sarą Brylewską, Lady Katee. Występował m.in. na festiwalach: Audioriver, Fląder Festiwal, Off Festival, Open’er Festival.

  MAKSON:
  Beatmaker i dj ze stolicy. Znany zarówno z oryginalnych mash-up’ów/remixów jak i epickich zabaw do rana. Wychowany na ciepłych dźwiękach disco, funku i klasyki rapu. Obecnie najchętniej serwuje wysmakowaną mieszankę tanecznej elektroniki z rapowym pazurem, powodując pozytywne zamieszanie na parkiecie.

  NORTHSIDERS:
  Polska Północna. Kolektyw czwórki przyjaciół znad Bałtyku. Organizatorzy nielegalnych imprez na plaży na wejściu 77. Od kilku lat goszczą we wszystkich znaczących trójmiejskich klubach. Styl muzyczny opisywany jako nadmorski nieokiełznany, niespokojny północny front.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ