Wybierz region

Wybierz miasto

  Magdalena Witkiewicz zaprasza do świętowania 10-lecia twórczości

  empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122
  Warszawa, ul. Hankiewicza S. K./2

  11:00 - 15:00 Sobota, 29 września

  • Brak informacji o cenie

  Magdalena Witkiewicz wzrusza i rozśmiesza. Pisze o poważnych sprawach w lekkim stylu, ale nie ucieka od powagi i emocji. Jej powieści sprawiają, że czytelnicy chcą być lepszymi ludźmi.

  Podczas spotkania mistrzyni happy endów opowie o 10 latach swojej pracy i o nowej książce, w której wraca doskonale znana czytelnikom bohaterka – Milenka (zwana Milaczkiem). Na wydarzeniu gościć będą także ekspertki od macierzyństwa, diet, relacji, seksu oraz biblioterapii, z którymi będzie można porozmawiać o wszystkim, co kobietom leży na sercu, a także stylistka, która udzieli porad makijażowych.

  Na panie czekać będzie również lampka prosecco i miły upominek. Zapowiada się dzień pełen atrakcji. Jednak najważniejsza z nich to z pewnością możliwość spotkania oraz rozmowy z Magdaleną Witkiewicz, zrobienie pamiątkowego zdjęcia i zdobycie autografu ulubionej autorki.

  Magdalena Witkiewicz – jedna z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. Twierdzi, że najlepsze pomysły na powieści przynoszą zawsze: życie, rodzinne historie oraz zasłyszane opowieści. Niedawno wraz z pracownikami Empiku ruszyła po ustanowienie Rekordu Polski w nieprzerwanym czytaniu na głos.

  29 września, godz. 11:00-15:00

  Empik Junior

  Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ