Wybierz region

Wybierz miasto

  Marta Zielińska / Sorry Bardzo /

  Stacja Muranów
  Warszawa, ul. Generała Władysława Andersa/13

  Od 25.03.2017 do 6.04.2017

  • Wstęp wolny

  Stacja Muranów zaprasza na wystawę twórczości Marty Zielinskiej.

  "Sorry bardzo" to formy literackie w kompozycjach graficzno-tekstowych. Powstają przy wykorzystaniu typografii i obrazów ze starych czasopism, książek czy pocztówek, która autorka znajduje na pchlich targach, w antykwariatach czy składach makulatury. Tnie, układa, klei. Redefiniuje to, co stare i bezużyteczne, wprowadzając w powtórny obieg tekst literacki, recyklingując niejako sztukę, która odchodzi w niepamięć. „Sorry bardzo” można też spotkać w przestrzeni miejskiej, w postaci street art.’owych vlepek, gdzie już tylko tekst pełni nadrzędną funkcję.

  Marta Zielińska - rocznik '83. Urodzona na Warmii. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe w Szkole Filmowej w Łodzi oraz studium twórczego pisania na Polskiej Akademii Nauk. Działa w obszarze sztuki, filmu i kultury. Pisze i maluje.


  Sponsorem Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów jest Metro Warszawskie. Lokal na kulturę przy ul. Andersa 13 jest wynajmowany na preferencyjnych warunkach dzięki wsparciu Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie