Wybierz region

Wybierz miasto

  Mateusz Gramburg & Jan Wierzbicki

  Lazy Dog Restaurant & Cocktail Bar
  Warszawa, ul. Krucza/16/22, +48 22 434 20 55

  20:00 Środa, 18 maja

  • Wstęp wolny

  W każdą środę na naszej scenie usłyszycie doskonale wyselekcjonowaną porcję muzyki jazzowej. Duety i tria instrumentalne, oraz instrumentalno - wokalne przeniosą nas w świat muzyki idealnej na środowy wieczorny relaks.

  Tym razem w świat muzyki jazzowej przeniesie nas pianista Mateusz Gramburg w towarzystwie kontrabasisty Jana Wierzbickiego. Muzycy zarażą świeżym podejściem do najlepszych standardów jazzowych.

  Przed koncertem zapraszamy na kolację serwowaną od godz. 18:00. Podczas koncertu jedzenie będzie serwowane tylko w części restauracyjnej.

  Mateusz Gramburg - pianista, absolwent Szkoły muzycznej im. Oskara Kolberga I st. w Warszawie oraz ZPSM im F. Chopina II st. w Warszawie. Obecnie student Wydziału Jazzu w klasie fortepianu jazzowego u Michała Tokaja. Współpracował i współpracuje m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Andrzejem Jagodzińskim, Marcinem Pendowskim, Wojciechem Zielińskim, Tomkiem Szymusiem.

  Jan Wierzbicki - basista, kontrabasista. Obecnie student Wydziału Jazzu w klasie kontrabasu jazzowego u Andrzeja Święsa w Zespole Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina oraz absolwent Akademii FIlmu i Telewizji na wydziale realizacji dźwięku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ