Wybierz region

Wybierz miasto

  Mistrzowie i nauczyciele. Budynki architektów międzywojnia - wystawa WAPW

  Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
  Warszawa, ul. Koszykowa/55

  Od 10.05.2016 do 3.07.2016

  • 50zł

  Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej zaprasza na wystawę wirtualnych modeli stanowiących przegląd projektów i realizacji najwybitniejszych architektów międzywojnia.

  W 2015 roku na zajęciach z modelowania komputerowego, studenci pierwszego roku wykonali wirtualne modele stanowiące przegląd projektów i realizacji najwybitniejszych architektów międzywojnia. Dokonując niełatwego wyboru obiektów, przyjęto założenie, że wszyscy autorzy lub członkowie zespołów autorskich byli związani z Wydziałem jako profesorowie albo nauczyciele. W ten sposób powstał katalog 30 przykładów ilustrujących niezwykłą różnorodność stylistyczną ówczesnego budownictwa mieszkaniowego małej skali.

  W trwającym roku obchodów Stulecia Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zaprezentowane zostaną materiały, opracowane w formie wystawy wzbogaconej o makiety fizyczne 18 obiektów i aplikacje, pozwalające szerzej wykorzystać wykonane modele.

  Wystawę można oglądać w godzinach 9:00–18:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Wyjeżdżasz? Sprawdź, czy potrafisz zabezpieczyć dom przed włamaniem