Wybierz region

Wybierz miasto

  Narodowy Dzień Sportu w stylu MultiSport

  Błonia PGE Stadionu Narodowego w Warszawie
  Warszawa, ul. /

  12:00 - 17:00 Sobota, 15 września

  • Wstęp wolny

  Porcja ruchu dla całych rodzin w rytm muzyki Dj Wiki – czyli najstarszej didżejki w Polsce. Konsultacje z ekspertami i multimedialna strefa sportowa dla dzieci rodem z Gwiezdnych Wojen. To jedne z atrakcji, które czekać będą na wszystkich chętnych już 15 września w dwóch specjalnych strefach MultiSport podczas pikniku sportowo - rodzinnego na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Start imprezy godz. 12:00. Wstęp wolny.

  Aktywne Szkoły MultiSport

  W strefie dla dzieci po raz pierwszy w stolicy zaprezentowane zostanie projekt Aktywne Szkoły MultiSport. To 8 stacji sportowych, które łączą multimedialną technologię i ruch w formie zabawy rodem z Gwiezdnych Wojen. Pod okiem wykwalifikowanych animatorów dzieci będą mogły stanąć w szranki z puszystymi Potworami Galaktyki Bezruchu. Pokonać je będą mogły, wykonując ćwiczenia sportowe dostosowane do wieku i możliwości dzieci - np. bieg wahadłowy, siła ścisku czy zwis na drążku. Więcej informacji na temat projektu Aktywne Szkoły MultiSport odnaleźć można na stronie: www.aktywneszkoly.pl. Dzieci będą mogły także spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, a na najmłodszych czekać będzie kolorowa strefa malucha.

  Strefa MultiSport dla dorosłych

  Podczas Pikniku w strefie MultiSport nie zabraknie atrakcji dla rodziców i dziadków – w programie m.in. konsultacje z dietetykami, fizjoterapeutami, masaże, pomiary składu ciała. Pragnienie będzie można ugasić zdrowymi koktajlami przygotowanymi za pomocą rowerowych blenderów napędzanych siłą mięśni. Zajęcia sportowe napędzać będzie muzyka puszczana przez najstarszą didżejką w Polsce, czyli DJ Wikę. O godz. 15:00 ze sceny głównej Pikniku DJ Wika nada rytm wielkiej międzypokoleniowej Zorbie. Bo sport jest dla każdego, niezależnie od wieku!

  Organizatorem Pikniku z okazji Narodowego Dnia Sportu jest Fundacja Zwalcz Nudę. Za jej sprawą Fundacji Zwalcz Nudę we wrześniu 39 polskich miast spróbuje rozruszać dzieci, ich rodziców i
  dziadków. Szczegółowe informacje na temat planowanych wydarzeń odnaleźć można na stronie internetowej: www.narodowydziensportu.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ